معرفی و دانلود کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

عکس جلد کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن، فواید و امتیازات مجرد بودن را شرح می‌دهد و توضیحی کوتاهی برای هر یک از آن‌ها ارائه می‌کند.

اگر شخصی هستید که تنهایی را به بودن با کسی ترجیح می‌دهید و یا برعکس، باید بدانید که مجرد بودن برتری‌های بسیاری دارد که این کتاب صوتی آن‌ها را شرح می‌دهد. وقت گذراندن با خود، برای هر فردی که به تنهایی علاقمند است می‌تواند جذاب باشد و امتیازات آشکار و فراوانی دارد. به عنوان مثال شما زمانی که مجرد هستید، آزادی و انعطاف‌پذیری بیشتری دارید و فقط به دلیل تنها نبودن خود را درگیر یک رابطه نمی‌‌‌‌کنید.

اغلب انسان‌ها ترجیح می‌دهند که تنها و مجرد بمانند، زندگی آسوده و بدون دغدغه‌ای داشته باشند و اسیر رابطه‌های بیهوده و یا ناخوشایند با شخص دیگری نشوند. مجرد بودن به انسان‌ها آزادی می‌دهد و موجب می‌شود وقت و انرژی‌شان صرف فردی نشود که برای آن‌ها ارزش قائل نیست.

برخی مزیت‌های مجرد بودن:

- مسئولیت‌های کمتری دارید.
- حساب بانکی‌تان ترقی می‌کند.
- روابط خود با دیگران را رشد می‌دهید.
- می‌توانید بدون ترس با دیگران گپ بزنید.
- می‌توانید بیشتر از قبل به خودتان اتکا کنید.
- می‌توانید روی خودتان کار کنید تا بهتر شوید.
- می‌دانید که می‌توانید به خودتان اعتماد کنید.
- زندگی شما در مسیر مشخصی قرار می‌گیرد.
- خودتان مسئول طراحی نقشه‌ی زندگی‌تان هستید.
- می‌توانید هر زمان که دل‌تان بخواهد به مسافرت بروید.
- می‌توانید به میزان زیادی در زمان خود صرفه‌جویی کنید.
- می‌توانید زندگی‌تان را از چیزهایی پر کنید که باعث خوشحالی‌تان می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی می‌مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن شنویم:

آیا می‌دانید که زوج‌ها چه مقدار از زمان معمول خود را صرف استفاده از تلفن همراه‌شان و پیام دادن به یکدیگر می‌کنند. افراد زیادی هستند که بدون داشتن ارتباط، مدام دچار اضطراب می‌شوند، این پیامک‌ها و تماس‌های تلفنی می‌تواند چندین ساعت در روز زمان شما را کم کند. البته می‌توانید با فردی که مستقل‌تر باشد از این اتلاف وقت جلوگیری کنید، اما پیدا کردن چنین فردی کاری دشواری به شمار می‌آید. اگر مایل هستید زمان‌تان را در راه موثرتری سرمایه‌گذاری کنید، زندگی مجردی انتخاب مناسبی برای شماست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۲ دقیقه
مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن
نویسنده
مترجمشیرین رمضانی
گویندهکاوه یانقی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

شیلا مشکین فام
۱۳۹۹/۱/۴
سلام واقعا موندم چرا مردم ما به جای قضاوت نادرست یکم فکر نمیکنن همه جنبه منفی کتاب گرفتید ولی یکی دقت نکرد که این کتاب داره زندگی متاهلی رو توضیح میده و میگه اگه عرضه نداری زندگی متاهلی رو اداره کنی واردش نشو و گند نزن به زندگی یه نفر دیگه این کتاب نمیگه ازدواج بده داره میگه خوبه ولی داره میگه این زندگی متاهلی اینجوریه ویژگی‌ها رو داره باید این کار هارو انجام بدی پس خانم و اقایی که میخوای ازدواج کنی اول به خودت رجوع کن ببین میتونی این کارهارو بکنی اگه تونستی یا علی برو ازدواج کن ولی اگه نمیتونی اینجوری، باشی پس لطف کن مجرد بمون و زندگی یه زن یا مرد رو به گند نکش و خودت درگیر طلاق و این چیزا نکن چقدر خوب میشد اگه به جای قضاوت بیجا یکم فکر میکردیم ناسلامتی اشرف مقلوقاتیم عقل داریم اکبند نگهش ندار یکم با دقت گوش کن و فکر کن تا بفهمی مفهوم کتاب چیه به امید روزیکه به جای قضاوت فکرمون به کار بندازیم..
Feresheh Sh
۱۳۹۹/۳/۲
با مطالعه‌ی نظرات امیدوار بودم پی ببرم که کتاب از کتاب‌هایی با عنوان برعکسه که دیدم متاسفانه این طور نیست! بسیار تاسف خوردم از مشاهده‌ی چنین عنوانی... مقوله‌ی ازدواج برای امروز و دیروز نیست، جزئی از بشریته، وقتی کسی به این امر فکر میکنه، یعنی به مرحله‌ای رسیده که احساس نیاز به ازدواج میکنه و مخاطب کتاب قطعا چنین کسیه، اگرنه فردی که از تنهایی خوشحاله، نیاز نداره به خودش بفهمونه که خوشحاله از این وضعیت!!
دید علمی چیزیه که مانع نوشتن کتابهایی با زمینه‌های شخصی میشه، اگر یک نویسنده بره اصولی تحقیق کنه و حالات روانی و میزان موفقیت اجتماعی و سایر فاکتورهای اساسی برای موفق به شمار آوردن افراد مجرد و متاهل رو مقایسه کنه، سپس به سختی به خودش اجازه میده برای نوشتن چنین مطالبی که با ساختار تمدن بشری در تضاده دست به قلم ببره.
در آخر باز هم تاکید میکنم با توجه به مخاطب این کتاب، اون رو نامناسب میبینم اگر نه برای کسانی که مخاطب این کتاب نیستند (از تنهایی راضی اند) صرفا یک کتاب بدیهی به شمار خواهد اومد!
در نهایت این که حرکت‌هایی که بر ضد ساختار روحی انسان بوده اند، همیشه مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند... بهتر است خودمان را درست کنیم...
کاربر ک
۱۳۹۹/۱/۳
بالاخره یکی بما فکر کرد اما باور کنید مجردا وقتشون کمتره کارا و مسئولیتاشون بیشتره نمیدونم چرا متاهلها فکر میکنن مجردا موظفن وظایف اونارو انجام بدن چه میدونم بچه هاشون ببرن مدرسه و بیارن بهشون درس بدن پرستاری بیمارا کلا با مجرداس پدرو مادر موقع احتیاج به کمک فقط مال مجردان پولای مجردام برا متاهلهاس تازه یه قانونم هست که اگه از مجردی پول قرض گرفتی میتونی پسش ندیاین چه وضع آخه
عارف ا
۱۳۹۹/۱/۳
نکاتی که میگه، از یک نظر خوبه که هشدار‌هایی رو درباره‌ی ازدواج میده ولی خیلی استدلال‌های ضعیفی میاره که بعضی از اون‌ها اصلاً تناسبی با جامعه‌ی ما نداره. یک سؤال از نویسنده هست…کسی که نیاز جنسی داره چی‌کار کنه؟ اون طرف، خیلی وقتش به خاطر مسائل جنسی گرفته میشه درحالی که اگر یک رابطه‌ی زناشویی خوب می‌داشت، خیلی در وقتش صرفه‌جویی می‌شد.
ابراهیم عباسی
۱۳۹۹/۱/۷
تنهایی آدمو زجر میده و بیماریهای فراوانی در بدن و روان آدم وارد می‌کنه. آدمو زود شکسته و پیر میکنه. آدمو بیحال از تلاش کردن و ناامید میکنه. انگار سوخت پیشرفت آدمو تموم میکنه. روانشناس‌ها میگن نیاز به داشتن یار عاطفی در همه هست. نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن در همه انسان‌ها هست. نیاز جنسی هم همینطور. چه راههایی به نظرتون برای حل این نیارها با هم هست.
Sahel S
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب بسیار عالی بود نکات خوب و مفیدی داشت صدای گوینده بسیار عالی بود ممنون از کتابراه👌
سید جواد مدنی
۱۳۹۹/۸/۲۷
مزخرف‌ترین استدلالها رو توی کتاب در مورد مجرد بودن به کار برده در حالی منظور نویسنده الاف و بیکار بودنه نه مجرد بودن
منوچهر دیانت
۱۳۹۹/۵/۲
مطالب مفیدی در این کتاب بیان شده که باعث شناخت بیشتر انسان از شرایط موجودش می‌شود
پرنیان فتوحی
۱۴۰۰/۱/۳
بسیار مفید و مختصر؛ شنیدنش خالی از لطف نیست! من عاشق دوران مجردی‌ام😁😁😁
maryam sh
۱۳۹۹/۱/۲۷
کتاب خوبیه، سعی میکنه ب افراد مجرد بفهمونه که خوشبختن: )
سیده اسرا حسینی
۱۴۰۰/۷/۲
نظر خانم یلا مشکین فام عالی بود
MM Mmd
۱۳۹۹/۹/۲۷
به نظرم مفید میتونه باشه اگه با دید باز خونده شه
شادی بیدلی
۱۳۹۹/۹/۲
ای جانم عاشقش شدم😂❤
ناهید رضایی خوزانی
۱۳۹۹/۱/۱۹
خوب بود، بیشتر مجردها باید بخوانند.
رکسانا رضامند
۱۳۹۹/۱/۱۱
کاملا موافقم کاش یاد بگیریم با فکر زندگی کنیم
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

برای دریافت کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.