معرفی و دانلود کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی

عکس جلد کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی

کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی نوشته‌ی راشل بلادن، درباره‌ی پسری قوی و شجاع با موهای قرمز و پاهایی شگفت‌انگیز به نام کرپیرا است که در جنگل زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی (Rainforest Boy) چیست؟

داستان درباره‌ی گروهی از بچه‌هاست که می‌خواهند از طرف مدرسه به اردویی شگفت‌انگیز بروند. اردویی به سمت جنگل بارانی که در آن کرپیرا زندگی می‌کند. کرپیرا پسری جنگلی بود و در آنجا به دنیا آمده و بزرگ شده بود. او بسیار شجاع و قوی بود و موهای قرمز رنگ داشت. بچه‌ها دل‌شان می‌خواست که با کرپیرا دوست شوند و با او بازی کنند. بچه‌ها نگران هیچ چیزی نبودند چون کرپیرا از آن‌ها مراقبت می‌کرد، حتی حیوانات و درختان هم در امان بودند چون کرپیرا دوست آن‌ها بود.

کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی می‌شنویم:

جنگل بارانی خیلی بزرگ و خطرناک بود چون حیوون‌های درنده توش زندگی می‌کردند. اما بچه‌ها هیچ نگرانی‌ای نداشتند چون کُرُپیرا ازشون مراقبت می‌کرد. حتی درختان و حیوون‌ها هم درامان بودند چون دوستی به نام کُرُپیرا داشتند.

کُرُپیرا گفت: بچه‌ها با من بیاین، بیاین تا بهتون چیزی رو نشون بدم.

بچه‌ها پشت سر پسر جنگلی به داخل جنگل رفتند، به رودخونه‌ای وسط درخت‌ها رسیدند.

کُرُپیرا: بچه‌ها ببینین! به اون حیوون نگاه کنید، اون اسمش جگوارِ، ببینید بچه‌هاش هم هستند. اون سه تا بچه داره، پوستش با پلنگ و یوزرپلنگ فرق می‌کنه و بدن بزرگتری هم داره، گاهی اوقات آدمای بد میان و جگوارها رو شکار می‌کنند، اونا دنبال پوستِ جگوارها هستند، ما باید جلوشون رو بگیریم و بزاریم توله های جگوار بزرگ بشن و تعدادشون زیاد و زیادتر بشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
پسری از جنگل بارانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پسری از جنگل بارانی
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهسامان قلیچ خانی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی

برای دریافت کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.