معرفی و دانلود کتاب صوتی موشی به نام هکتور

عکس جلد کتاب صوتی موشی به نام هکتور
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موشی به نام هکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موشی به نام هکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موشی به نام هکتور

کتاب صوتی موشی به نام هکتور اثر آندرئا پترلیک حوسینویچ، داستان موش تنهایی است که در کارخانه‌ی پنیرسازی کار می‌کند و از تکرار و روزمرگی زندگی‌اش خسته شده است. او تصمیم می‌گیرد به یک مسافرت طولانی برود.

آندریا پتریک هوسینوویچ در زاگرب متولد شد. او در هنرهای گرافیک از کلاس پروفسور Ante Kuduz، نقاش آکادمیک در آکادمی هنرهای زیبا در زاگرب فارغ التحصیل شد. او تاکنون 21 کتاب تصویری با نقاشی های خود تولید کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی موشی به نام هکتور می‌شنویم:

شهری که هکتور توش زندگی می‌کرد مثل شهرای دیگه بود و فرقی با بقیه نداشت، اونم مثل بقیه فقط یه موش معمولی بود. هکتور هر روز صبح زود بلند می‌شد تا به سرِ کارش بره. همیشه خیلی طول می‌کشید تا به محل کارش برسه چون خیابون‌ها خیلی شلوغ بودند و ترافیک بود.
یک روز صبح اون تصمیم گرفت که به مسافرت بره و کمی از کار و زندگی تو شهر دور باشه. وسایلش رو جمع کرد و به راه افتاد. رفت و رفت و رفت تا به یک شهر کوچیک رسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
موشی به نام هکتور

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موشی به نام هکتور
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهعاطفه مولائی طبری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موشی به نام هکتور

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موشی به نام هکتور

برای دریافت کتاب صوتی موشی به نام هکتور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.