معرفی و دانلود کتاب صوتی گرنت و تیلی

عکس جلد کتاب صوتی گرنت و تیلی
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرنت و تیلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرنت و تیلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گرنت و تیلی

کتاب صوتی گرنت و تیلی نوشته‌ی مونیکا کالینگ، داستان ماجراجویی‌های عجیب و غریب دو دوست صمیمی است.

موضوع کتاب صوتی گرنت و تیلی (Grant and Tillie Go Walking) چیست؟

گرنت وود پسر بچه‌‌ای شاد و پرانرژی بود که یک دوست خاص و صمیمی داشت که نامش تیلی بود، تیلی یک گاو مزرعه بود، آن‌ها هر روز با هم در مزرعه قدم می‌زدند و خوش می‌گذراندند، اما روزی گرنت به تیلی گفت که مزرعه دیگر برایش جذاب نیست و حوصله او سر می‌رود و نیاز دارد در جستجوی ماجراجوی‌های حقیقی برود. تیلی که در مزرعه به دنیا آمده بود و هیچ خبری از محیط اطرافش نداشت و آن‌ها را ندیده بود، معنی ماجراجویی را درک نمی‌کرد.

کتاب صوتی گرنت و تیلی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی تا پایان داستان شما را با خودش همراه می‌کند و برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. هم‌چنین برای کودکانی که در جستجوی هیجان هستند، این کتاب صوتی یک پیشنهاد خوب است.

در قسمتی از کتاب صوتی گرنت و تیلی می‌شنویم:

در تابستون سال 1920 بود که گرنت به همراه دوست نقاشش ماروین (Marvin) به پاریس رفت. شهر نورانی و شلوغ بود. گرنت با دیدن اونجا خیلی هیجان‌زده شد و از اینکه در حال قدم ‌زدن توی یکی زیباترین مکان‌های دنیا بود احساس خوشحالی می‌کرد. اون‌ها توی پیاده‌رو قدم‌ زدند و به یک سازه‌ی بلند که اسمش رو از سازنده‌اش گرفته‌ بود رسیدند؛ برج ایفل

بازدید کننده‌ها سوار آسانسور می‌شدند و به بالاترین نقطه‌ی برج می‌رسیدند تا بتونند کل شهر رو به‌ راحتی ببینند. پاریس از اون بالا مثل یک الماسِ درخشان بود. گرنت تصمیم گرفت تا با هنرمندان بزرگ شهر ملاقات کنه. هر شب توی کافه‌ها و مجالس مختلف شرکت می‌کرد و با آدم‌های مختلفی هم‌ صحبت می‌شد. حتی ظاهر و نوع لباس پوشیدنش رو هم تغییر داد. ‌ ته‌ریش می‌گذاشت و همیشه کت و شلوار می‌پوشید، همینطور یک کلاه فرانسوی که بهش بِرِه (Beret) می‌گفتند روی سرش می‌گذاشت تا کاملا به شکل یک نقاش جلوه بکنه. مطمئنا اگر کسی از روستاشون اون رو می‌دید، اصلا نمی‌فهمید که کیه و بهتره بگم، خودش هم نمی‌تونست به راحتی تشخیص بده که قبلا چه ‌شکلی بوده. اما از اون‌طرف تیلیِ تنها، در چمن‌زار راه می‌رفت و بلند ماما می‌کرد تا کسی بیاد و شیرش رو بدوشه ولی گرنت چندین کیلومتر ازش دور بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
گرنت و تیلی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گرنت و تیلی
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهعادله نهاوندیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گرنت و تیلی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گرنت و تیلی

برای دریافت کتاب صوتی گرنت و تیلی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.