معرفی و دانلود PDF کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران

عکس جلد کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران
قیمت:
۵۷۰۰۰ تومان - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران

کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران نوشته‌ی علیرضا موذن، با گفتاری طنزگونه و ساده اصلی‌ترین مباحث اعتقادی و جریان‌های دینی در عصر مدرن را وارسی می‌کند.

درباره‌ی کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران:

کتاب حاضر به مقوله‌ی شیطان شناسی می‌پردازد و نافرمانی او در مقابل آیین بندگی خداوند را مورد بررسی قرار می‌دهد. این کتاب کمک می‌کند دوران مدرن را بهتر و دقیق‌تر بشناسیم تا برنامه‌ای مناسب برای زندگی سعادتمندانه در این دنیا و آخرت تدارک ببینیم. با این حال شناخت دورانی که در آن زندگی می‌کنیم بدون شناخت شیطان ممکن نیست. از دیگر اهداف کتاب بزرگ استراتژیست دوران می‌توان به شناختن رقبا در عصر جدید اشاره کرد. اینکه رقیبان چه برنامه‌هایی برای مبارزه با هدایت و سعادت بشر پیاده‌سازی می‌کنند. و اما از همه‌ی مقاصد مهم‌تر اینکه این کتاب ما را در کشف راز بزرگ هستی یاری می‌رساند.

درباره‌ی مجموعه محور مقدس:

هدف مجموعه حاضر این است که اطلاعاتی درباره‌ی حقیقت دنیای پیرامونمان ارائه دهد. در ابتدای راه، ممکن است این پرسش به ذهن شما خطور کند که این مجموعه، چه حرف جدیدی می‌تواند داشته باشد؟ پاسخ، ساده و صریح است: عصر جدید یعنی دورانی که ما در آن زندگی می‌کنیم با تحولات شگرف خود، تمدنی مدرن پدید آورده است. از این رو پرسش‌ها و شبهات، تغییر یافته و شکل‌های جدیدی به خود گرفته است. این فضا، نیازمند تبیین جدیدی برای این پرسش‌هاست.

دنیای جدید، مخلوقات جدیدی را هم به وجود آورده است؛ در این دوران انواع اطلاعات به راحتی در دسترس افراد است که آن‌ها را با سیل بی‌شماری از اطلاعات ضد و نقیض مواجه می‌کند که نتیجه‌ی آن هویتی چند تکه است. عصر امروز زمانه‌ی اشباع اطلاعات است؛ این حجم از افکار، شبهات و اطلاعاتی که به ذهن انسان دنیای جدید راه می‌یابد از تحمل روانی و فکری او بسی بالاتر است.

از جهت دیگر نیز، صنعت سرگرمی نیز با قدرت به ذهن انسان هجوم آورده و آن را شکل داده است. در نتیجه‌ی این فضا، نسل تازه با افکار پریشان و اذهان پر سوال رشد می‌یابند که چندان توان، تحمل و حوصله مباحث فکری و اعتقادی را ندارند. نتیجه‌ی این اوضاع نسلی پدید می‌آید که از فکر کردن و دانستن دوری کرده و روز به روز از سعادت دنیای دینی دور می‌شوند و در انبوهی از اطلاعات تباه کننده گم می‌شوند. این مجموعه می‌خواهد راهی برای سعادت ما پیش رویمان قرار دهد.

کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید درک و شناخت بهتری از دنیای پیرامون خود پیدا کنید، خواندن این کتاب گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود.

علیرضا موذن را بیشتر بشناسیم:

او دکترای علوم قرآن و حدیث دارد و رشته‌ی فلسفه‌ی اسلامی را نیز در مقطع کارشناسی ارشد به اتمام رسانده است. علیرضا موذن مجموعه دوران ما را تاسیس کرده که هدف آن شناخت ویژگی‌های عصر جدید است. او طراحی و اجراهای برنامه‌های آموزشی این موسسه را نیز خود بر عهده دارد. موذن علاوه بر اینکه از اعضای هیات تالیف فکر و سواد رسانه‌ای وزارت آموزش و پرورش است، به عنوان استاد دانشگاه، نویسنده، محقق و... نیز فعالیت می‌کند.

در بخشی از کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران می‌خوانیم:

بزرگ‌ترین جنگ جهانی! در حقیقت سخن از لشکرکشی‌های تیمور، چنگیزواسکندرنیست! سخن از جنگ‌های جهانی اول و دوم نیست! سخن از جنگ سرد نیست! سخن از جنگ هسته‌ای و اتمی هم نیست! سخن از جنگ رسانه‌ای، هجوم و شبیخون‌های فرهنگی امروز دوران ما هم نیست! حتی سخن از آرماگدون و جنگ آخرالزمان هم نیست! سخن از جنگی عظیم است که پیش از خلقت این عالم وجود داشته است و از زمانی هم که بشر خلق شد، شدت گرفته و هم اکنون نیز با قدرت و شدت هر چه تمام‌تر، همچنان ادامه دارد!

جنگی با ابعاد مکانی و زمانی وسیع، به گستره جهان، به درازای تاریخ. شاید بتوان ادعا نمود که از جهاتی «دوران ماه، دوران اوج این جنگ، از ابتدای خلقت تا کنون بوده است! بزرگ‌ترین جنگ جهانی! منظور کدام جنگ است؟ دو طرف درگیر این جنگ، چه کسانی هستند؟ آیا شما چنین جنگی را احساس می‌کنید؟ آیا فکر می‌کنید شما هم درگیر این جنگ شده‌اید؟ شما و اطرافیانتان، در کدام جبهه قرار دارید؟ آیا در این جنگ بی‌طرف هستید؟ آیا در این جنگ، می‌توان بی‌طرف ماند؟ آیا در جنگ آسیبی دیده‌اید یا جراحتی هم برداشته‌اید؟ جبهه‌های این جنگ کجاست و در کجا قرار دارد؟ درست حدس زده‌اید. یک طرف این جنگ، همان «بزرگ استراتژیست دوران» یعنی «شیطان» است.

فهرست مطالب کتاب

درس 1: فصل جدید
درس 2: بزرگ‌ترین جنگ جهانی
درس 3: تلاش تا آخرین نفس تو!
درس 4: مدیریت استراتژیک
درس 5: بیانیه ماموریت و چشم انداز
درس 6: نقاط قوت و ضعف، تهدیدها و فرصتها
درس 7: استراتژی حمله مستقیم: نابودی مرکز فرماندهی
درس 8: استراتژی حمله مستقیم: نقطه داغ جنگ
درس 9: استراتژی حمله مستقیم: نقطه داغ تاریخ
درس 10: استراتژی هلاکت شیرین: خواب عمیق
درس 11: استراتژی هلاکت شیرین: بزرگ ارتشداران
درس 12: استراتژی ساختار
درس 13: استراتژی نفاق
درس 14: استراتژی نفاق: صلیب واقعی
درس 15: استراتژی نفاق: پنج سلاح مقدس
درس 16: استراتژی نفاق: سلاح مقدس قرآن
درس 17: استراتژی نفاق: سلاح مقدس عقل
درس 18: استراتژی نفاق: سلاح مقدس عرفان
درس 19: فضیلت‌های شکلاتی
درس 20: و اینک، راه نجات
درس 21: و بالاخره، راز بزرگ هستی
درس 22: شکوائیه
پیوست‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتاب نیستان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۷۱
زبانفارسی
شابک978-622-208-803-3
موضوع کتابکتاب‌های اخلاق و معارف
قیمت نسخه الکترونیک
۵۷۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران

برای دریافت کتاب محور مقدس 4: بزرگ استراتژیست دوران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.