معرفی و دانلود کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین

عکس جلد کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین

کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین از جمله تاثیرگذارترین، محبوبترین و پرفروش‌ترین آثار انگیزشی جهان است که به شما یادآور می‌شود با استفاده از قدرت کلام و تفکر خود می‌توانید کنترل جهان هستی را به دست بگیرید، از جریان مثبت زندگی بهره‌مند شوید و به هرآنچه می‌خواهید برسید.

درباره کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین:

همه انسان‌ها در زندگی‌شان آرزوها و خواسته‌هایی در ذهن دارند اما بارها پیش می‌آید که به خاطر مشکلات زندگی، ناامیدی بر آن‌ها چیره می‌شود و شکرگزاری از خداوند و اعتماد به جهان کائنات از یادشان می‌رود. اما اگر شما می‌خواهید برخلاف این جریان حرکت کنید، کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین (Florence Scovel Shinn's Writings) می‌تواند راهنمایی مناسب برایتان باشد.

چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین از چهار کتاب برجسته این نویسنده تشکیل شده که پس از مرگش منتشر شد. نام‌ هر یک از این آثار به ترتیب عبارتند از: «بازی زندگی و چگونگی انجام آن (1925)، کلام تو عصای جادویی توست (1928)، در مخفی کامیابی (1940) و قدرت کلام (1959).»

خرد و اندرز به کار رفته در این کتاب براساس قانون جذب و قدرت کلام و کلمات گفتاری تشکیل شده و از آموزه‌های دین مسیحیت و فلسفه مصر باستان نیز استفاده کرده است. برای مثال فلورانس اسکاول شین معتقد است اگر در بدترین شرایط نیز قرار گرفته باشید، باز هم می‌توانید به اهداف‌تان برسید؛ چرا که محدودیت در واقعیت وجود ندارد و هر آنچه که باعث ناراحتی و رنج‌تان می‌شود، به خاطر وجود تفکرات منفی و ناامید کننده است.

این کتاب یکی از آثار پرطرفدار و پرفروش در ایران به شمار می‌رود و تاکنون بیش از 60 بار تجدید چاپ شده است و به شما آموزش می‌دهد که افکار و کلام شما چنان قدرتی دارند که می‌توانند زندگی‌تان را زیر و رو کنند و جهان بینی و ایمان‌تان را به طبیعت و پروردگار تغییر دهند.

کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید قدرت ایمان‌تان به خداوند بیشتر شود و در کنار آن قدرت خارق‌العاده درون‌تان را نیز کشف کنید، این کتاب محبوب به شما پیشنهاد می‌شود.

فلورانس اسکاول شین را بیشتر بشناسیم:

او هنرمند و تصویرگر کتاب بود که در سال‌های 1871 تا 1940 در آمریکا زندگی می‌کرد. فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در جهان به عنوان معلمی معنوی و نویسنده‌ای متافیزیکی شناخته می‌شود که با نوشتن آثارش، به شهرت فراوان رسید و بسیاری از مردم جهان با دیدگاه‌های او ارتباط برقرار کردند.

فلورانس در اوایل دهه 1900 به عنوان تصویرگر کار می‌کرد و در مجلاتی همچون هارپرز ویکلی داستان می‌نوشت. همچنین انجمن تصویرگران آمریکا در سال 1903 اسکاول شین را به عنوان یک عضو همکار پذیرفت؛ آن هم در شرایطی که عضویت زنان در سازمان‌ها تا سال 1922 رسمیت پیدا نکرده بود.

مهم‌ترین آثار این نویسنده عبارتند از: «بازی زندگی و شیوه آن، کلام تو عصای معجزه گر تو است، راهی نهان به‌سوی پیروزی، قدرت کلام، چهار اثر از اسکاول شین و افسون گذرگاه شهود»

جملات برگزیده کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین:

- وقتى انسان باور دارد قدرتى شکست‌ناپذیر حامى او و همه‌ى خواسته‌هایش است و همه‌ى آرزوهاى درست قلبى‌اش را برآورده مى‌کند، از شر همه‌ى فشارهاى عصبى رهایى یافته و شاد و خشنود مى‌شود.

- خداوند بارى‌تعالى، خرد لایتناهى، از ازل پاسخگوى بزرگ‌ترین و کوچک‌ترین خواسته‌هاى آدمى بوده است. هر آرزویى، گفته یا ناگفته، یک خواسته است و ما غالباً از مشاهده‌ى برآورده شدن آنى این آرزوها شگفت‌زده مى‌شویم.

- وقتى که بتوانید در هر لحظه با قدرت خداوند تماس داشته باشید از حصار مشکلات رهایى مى‌یابید

- هدف از بازى زندگى، مشاهده‌ى بى‌چون و چراى خوبى‌هاى یک نفر و به فراموشى سپردن کلیه‌ى تصاویر ذهنى مربوط به بدى‌هاى اوست و براى نیل به این مقصود لازم است که در راستاى محقق ساختن خوبى، ذهن نیمه هشیار خود را بارور سازیم.

- اگر در هنگام دعا باور داشته باشید که به هر چه مى‌خواهید مى‌رسید، همانا آن را دریافت خواهید کرد.

- مشکل اغلب مردم این است که مى‌خواهند پیشاپیش از چون و چراى مسائل‌شان باخبر بوده و به دست خود مشکلات‌شان را حل کنند.

در بخشی از کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین می‌خوانیم:

به‌نظر من شایع‌ترین ترس، ترس از ضرر و زیان و از دست دادن چیزى است. شاید شما همه چیز دارید اما باز هم به دل‌تان ترس راه مى‌دهید و مى‌گویید : «اوضاع عالى‌تر از آن است که واقعیت داشته باشد! مى‌دانم که دوامى ندارد. اگر به این موضوع توجه کنید، ممکن است نگرانى به سراغ‌تان بیاید.

چه بسیارند کسانى که به دلیل ترس از فقدان، بهترین چیز زندگى‌شان را از دست داده‌اند. تنها سلاحى که مى‌توان به یارى آن بر شیر ترس غلبه کرد، کلام شماست. کلام شما عصاى جادویى شماست که سراسر قدرت و جادو مى‌باشد. شما این عصا را در برابر شیر خود تکان مى‌دهید و او را تبدیل به یک بچه گربه مى‌کنید. اما تا زمانى که به مصاف شیر نروید نمى‌توانید او را تغییر دهید. شاید بپرسید: «چگونه با شیر روبه‌رو شویم؟» پیامبر خدا به قومش گفت: «نترسید، خاموش بایستید و نجات از سوى خداوند را نظاره کنید که هم‌اینک و امروز رخ مى‌دهد.» خداوند در جبهه‌ى شما و به جاى‌تان مى‌جنگد و شما در صلح به سر خواهید برد. چه تدارک اعجاب انگیزى!

خرد لایتناهى راه رهایى را مى‌داند، او آگاه است که چگونه هر نیازى را برآورده سازد. بر ماست که به او توکل کنیم و آرامش‌مان را حفظ نماییم و بگذاریم خدا هر طور که صلاح مى‌داند عمل کند. چه بسیارند انسان‌هایى که از بقیه‌ى انسان‌ها مى‌ترسند! آنان از اوضاع ناموافق مى‌گریزند و البته، این شرایط نیز به دنبال آن‌ها مى‌رود.

فهرست مطالب کتاب

زندگی‌نامه‌ی فلورانس اسکاول‌شین
1- بازى زندگى و چگونگى انجام آن
بازى
قانون رفاه
قدرت گفتار
قانون عدم ایستادگى
قانون کارما و قانون بخشایش
واگذارى مسئولیت
اثر گذاشتن بر ذهن نیمه هشیار
عشق
الهام یا هدایت
بیان کامل نفس (ابراز کامل وجود) یا طرح الهى
انکارها و تأییدها
انکارها و تأییدها
2- کلام تو عصای جادویی‌ توست
کلام تو عصاى جادویى توست
کامیابى
رفاه
شادمانى
عشق
ازدواج
بخشش
سخنان خردمندانه
ایمان
فقدان
بدهى
فروش
مصاحبه‌ها
هدایت
حمایت
حافظه
طرح و مشیت الهى
تندرستى
دیدگان
کم خونى
شنوایى
روماتیسم
غدد کاذب
بیمارى قلبى
ترس از حیوانات
عناصر طبیعى
سفر
گوناگون
3- در مخفی کامیابی
نتیجه‌گیرى
در مخفى کامیابى
خشت‌هاى بدون کاه
و پنج تن از آنان خردمند بودند
چه انتظارى دارید؟
بازوى بلند پروردگار
برسر دوراهى
گذشتن از دریاى سرخ خود
نگهبان دروازه
جاده‌ى فراوانى
هرگز در مضیقه قرار نخواهم گرفت
با دیده‌ى شگفتى بنگر!
شادکامى‌تان را به چنگ آورید
رودهایى در کویر
تفسیر معنوى سفیدبرفى و هفت کوتوله
4- قدرت کلام
آموزه‌های فلورانس اسکاول‌شین
حربه‌هایى که تو از آنان غافلى
به تو قدرت مى‌دهم
قوى باش؛ نترس
شکوه پروردگار
آرامش و رفاه
فرصت بزرگ شما
دلواپس و نگران هیچ چیز نباشید
شهامت
پیروزى و رضایت خاطر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین
نویسنده
مترجمنشمیل مشتاق
ناشر چاپیانتشارات نقش و نگار
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۶۸
زبانفارسی
شابک978-964-7002-17-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین

Kosar Samari
۱۴۰۰/۶/۲۰
کتابی سرشار از حس ارامش و حس میکنید ارتباط روحی ودرونی باکتاب برقرار کردید وحس ارامش وجودتونو فرا میگیره وحس میکنید به خدا نزدیک تر شدید و واقعا زندگی‌ها متحول کرده این کتاب پیشنهاد میکنم هرشخصی باید این کتاب رو بارها و بارها مطالعه کنه
حسین میرزاجانی
۱۴۰۰/۷/۱
فوق‌العاده بود و به نظرم خیلی تاثیر خوبی روی افکار من گذاشت
مسیح دبیقی
۱۴۰۰/۳/۱۸
کتاب مورد علاقه من است
mojtaba taheri
۱۴۰۰/۳/۱۵
جزوه بهترین کتبهاس
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین

برای دریافت کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.