معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

عکس جلد کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس نوشته‌ی آنیتا هوراکس، قصه‌ی پسربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که والدینش به ماموریت کاری رفته‌اند و تمامی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌‌هایش او را به خانه‌شان دعوت کرده‌اند اما او نمی‌داند کدام را انتخاب کند تا دیگری ناراحت نشود!

موضوع کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس (Silas’ Seven Grandparents) چیست؟

سیلاس پسر کوچکی است که هفت پدربزرگ و مادربزرگ دارد که همگی خصوصیات اخلاقی متفاوتی دارند اما وجه اشتراکشان این است که نوه‌ی خود را دوست دارند و دلشان می‌خواهد که با او وقت بگذرانند. سیلاس هم همین طور است و با تک تک آن‌ها کلی عکس و خاطره دارد؛ پدربزرگ و مادربزرگ مادری‌اش، پدربزرگ و مادربزرگِ مادرش، پدربزرگ و مادربزرگ پدری‌اش و مادربزرگِ پدرش!

یک روز والدین سیلاس به یک سفر کاری می‌روند و تمامی آن‌ها از سیلاس دعوت می‌کنند که پیش آن‌ها بماند. با این حال، یک نوه نمی‌تواند همزمان با هفت پدربزرگ و مادربزرگ متفاوت باشد! او چگونه می‌تواند بدون آسیب رساندن به احساسات آن‌ها، یکی را انتخاب کند؟ اما سیلاس ایده‌ی خوبی ارائه می‌دهد که باعث می‌شود همه احساس راحتی و خوشحالی کنند.

کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس مناسب چه کسانی است؟

آنیتا هوراکس (Anita Horrocks) در این داستان به کودکان 4 تا 8 سال آموزش می‌دهد تا مراعات حال و احساسات پدربزرگ و مادربزرگ‌هایشان را بکنند و آن‌ها را دوست بدارند.

در بخشی از کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس می‌شنویم:

سالی یک بار توی تعطیلات ماه جولای، هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس اون رو به نوبت با خودشون برای تفریح به مسافرت می‌بردن. دوتاشون اون رو با خودشون به دل طبیعت می‌بردن تا کمپ بزنن، 2 نفر اون رو با خودشون به مسابقات نمایش سگ‌ها می‌بردن، دوتاشون به موزه‌ی ماقبل تاریخ و دایناسورها می‌رفتن و یک نفر دیگه هم اون رو با خودش به شهربازی می‌برد.

ولی یک وقت‌هایی سیلاس نمی‌تونست پابه‌پای هر هفت نفرشون، باهاشون همه‌جا بره و با خودش فکر می‌کرد: «هرچی باشه من فقط یک پسربچه‌ی کوچیکم.»
و زمان‌هایی که پدر و مادرش تصمیم می‌گرفتن برای ماموریت‌های کاری چند روزی به سفر برن، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های سیلاس ازش دعوت می‌کردن که به خونه‌هاشون بره و پیششون بمونه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

برای دریافت کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.