معرفی و دانلود کتاب صوتی کیک آتیشی

عکس جلد کتاب صوتی کیک آتیشی
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیک آتیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیک آتیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کیک آتیشی

کتاب صوتی کیک آتیشی نوشتۀ ملانی ماشر، قصۀ زندگی دختربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که عاشق وقت گذراندن با پدربزرگش است ولی او از برخی چیزها می‌ترسد و نمی‌تواند با آن‌ها روبه‌رو شود.

موضوع کتاب صوتی کیک آتیشی چیست؟

شاید با توجه به اسم کیک آتیشی (Fire Pie Trout) تصور کنید، داستان در مورد کیکی با مزۀ تند و یا کیکی که آتش می‌گیرد است اما این طور نیست. ملانی ماشر (Melanie Mosher) در کیک آتیشی داستان دختربچه‌ای به نام گریس را تعریف می‌کند که دوست دارد تمام وقت خود را با پدربزرگش سپری کند چرا که در کنارش همیشه به او خوش می‌گذرد.

گریس برای آخر هفته نزد پدربزرگش رفته تا چند روز در کنارش باشد. پدربزرگ به نوه‌اش قول داده تا او را به ماهیگیری ببرد با اینکه گریس تاکنون این کار را نکرده است. او از چیزهایی مثل تاریکی، فیلم‌های ترسناک و تجربۀ خوراکی‌ها و اتفاقات جدید می‌ترسد و حالا نگران است که چطور با پدربزرگ خود به ماهیگیری برود و یا چطور او را از این کار منصرف کند.

آن‌ها پیش از طلوع آفتاب به کنار رودخانه می‌روند، اما گریس نمی‌داند چگونه باید یک کرم زنده را برای طعمه شدن به قلاب آویزان کند. او سعی می‌کند به جای کرم، یک کیک آتیشی که همان پیتزاست را سر قلاب بیاویزد.

کتاب صوتی کیک آتیشی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان صوتی جذاب به کودکان 3 تا 7 سالۀ شما می‌آموزد تا با ترس‌هایشان روبه‌رو شوند و از تجربۀ اتفاقات جدید نترسند و به دنبال تجربیات تازه بروند و به جای ترسیدن راه‌حلی برای مشکلاتشان بیابند. این داستان دوست‌داشتنی همچنین نشانگر یک ارتباط خوب و گرم خانوادگی است.

در بخشی از کتاب صوتی کیک آتیشی می‌شنویم:

گریس: "پدربزرگ، مه خیلی کمتر شده. الان دیگه راحت می‌تونم جلوم رو ببینم."

بابابزرگ: "بهت که گفته بودم. حالا بیا قلابِ ماهیگیری‌ای که با شاخۀ درختِ توسکا برات درست کردم رو از دستم بگیر. این توپِ قرمز کوچیکی که انتهای نخِ ماهیگیری می‌بینی از جنسِ چوب پنبه‌ست. این قسمت همیشه روی سطحِ آب می‌مونه مگر اینکه چیزی اون رو به داخل بکشه. پس وقتی چوب پنبه به زیرِ آب رفت یعنی یک ماهی به قلابت گیر کرده و تو باید بلافاصله اون رو بیرون بیاری. حالا یک کرم رو روی قلاب بذار و نخ رو توی آب بنداز. "

پدربزرگ قوطی‌ای که به همراه داشت رو باز کرد، یک کرمِ خاکی از داخلش بیرون آورد و اون رو روی قلابش گذاشت. بعد از توی قوطی یک کرم به گریس هم داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
کیک آتیشی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کیک آتیشی
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهغزل قنبرزاده، مهرانه امروانی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کیک آتیشی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کیک آتیشی

برای دریافت کتاب صوتی کیک آتیشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.