معرفی و دانلود PDF کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

عکس جلد کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 نوشته‌ی محمد پورکار ضمن آشنا کردن شما با مهم‌ترین مفاهیم کلیدی جامعه‌شناسی، توانایی‌تان را در انجام آزمون‌های این درس افزایش می‌دهد. در این جلد شما با حوزه‌هایی نظیر، جامعه‌شناسی آموزش و پرورش، جامعه‌شناسی خانواده، جامعه‌شناسی توسعه و جامعه‌شناسی ارتباطات آشنا می‌شوید.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های رشته‌ی علوم اجتماعی مبحث پراهمیت جامعه‌شناسی می‌باشد. این مبحث با وجود اهمیت بسیار برای آزمون‌های ورودی دکترا و کارشناسی ارشد، از مفاهیم پیچیده و گسترده‌ای برخوردار است.

پیچیدگی در مفاهیم جامعه‌شناسی سبب می‌شود تا یادگیری مطالب در حوزه‌های متفاوت آن زمانبر باشد. به همین خاطر محمد پورکار چکیده و تست‌های مهم و استاندارد این مبحث را در چهار جلد برای دانشجویان گرامی نوشته است تا در آسان‌سازی مفاهیم این حوزه، مفید و موثر واقع گردد. هر جلد از مجموعه این کتاب کار شامل گزیده مفاهیم، تست و پاسخنامه‌ای از مهم‌ترین موضوعات در جامعه‌شناسی خواهد بود.

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 مناسب چه کسانی است:

این کتاب کار می‌تواند برای دانشجویان علوم اجتماعی در کنکور دکترا، کارشناسی ارشد و آزمون‌های داخلی دانشگاه‌ها کاربرد داشته باشد.

در بخشی از کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 می‌خوانیم:

آموزش و پرورش کلیدی است که در را به سوی نوسازی جامعه می‌گشاید (هاریسون و مایرز) امروزه آموزش و پرورش به عنوان عامل مهم و تعیین کننده جوانب مختلف تغییر در جامعه مورد توجه است. دو امر مهم در قرن اخیر، موجب ارزیابی جدید آموزش و پرورش در ارتباط با جامعه، اقتصاد و سیاست گردیده است: الف) ورود کشورهای جدید آزاد شده از قید استعمار به صحنه سیاسی و ب) آگاهی فزاینده کشورهای صنعتی از این واقعیت که آموزش و پرورش در توسعه و دوام آن‌ها، رکن و محور اصلی است. در تحلیل کارکرد اقتصادی آموزش و پرورش، معمولا آموزش و پرورش به عنوان صنعت ملاحظه می‌گردد که از منابع اقتصادی استفاده کرده و بازده مشخصی را تولید می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

فصل 5: جامعه‌شناسی آموزش و پرورش
فصل 6: جامعه‌شناسی خانواده
فصل 7: جامعه‌شناسی توسعه
فصل 8: جامعه‌شناسی انقلاب
فصل 9: جامعه‌شناسی ارتباطات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۵۱
زبانفارسی
شابک978-622-00-2125-4
موضوع کتابکتاب‌های کنکور کارشناسی ارشد
قیمت نسخه الکترونیک
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

سیده سامره رمضانی
۱۴۰۱/۲/۷
برای من که آموزش و پرورش آزمون دارم بسیار کمک کرد و تست هاش خیلی خوبه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

برای دریافت کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.