معرفی و دانلود کتاب صوتی غول خفته

عکس جلد کتاب صوتی غول خفته
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول خفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول خفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غول خفته

کتاب صوتی غول خفته نوشتۀ ادنا کبکبین موران، قصۀ مرد ماهیگیری را به تصویر می‌کشد که به تنهایی زندگی می‌کند و یک روز هنگام صید، ماهی بسیار بزرگی نصیبش می‌شود.

موضوع کتاب صوتی غول خفته چیست؟

ادنا کبکبین موران (Edna Cabcabin Moran) در کتاب غول خفته (The Sleeping Giant) افسانۀ کهنی از سرزمین «کاوای ای» را بازگو می‌کند. این افسانه به چگونگی ایجاد کوهی بزرگ در این جزیره مرتبط است.

در یک روز پرحرارت تابستانی مرد ماهیگیر برای صید ماهی به کنار دریا می‌رود. او غول‌پیکرترین ماهی را که تا آن روز کسی ندیده بود، شکار می‌کند اما خیلی زود متوجه می‌شود که یک ماهی معمولی نیست.

این ماهی جادو و افسون دارد. مرد ماهیگیر به چشم خود می‌بیند که ماهی اشک می‌ریزد. او ابتدا خیال می‌کند اشتباه دیده اما بعد می‌فهمد که این ماهی واقعاً در حال گریه کردن است.

ماهی بزرگ خارج از آب نمی‌میرد. کم‌کم فلس‌هایش می‌افتند؛ باله‌هایش از بین می‌روند و هر روز بزرگ‌تر می‌شوند. ماهی غول‌پیکر به‌تدریج دست و پا درمی‌آورد و تبدیل به یک غول می‌شود و مردم جزیره هر روز تلاش فراوانی می‌کنند تا این غول بزرگ سیر شود.

کتاب صوتی غول خفته برای چه کسانی مناسب است؟

کودکان 3 تا 7 ساله از طریق این داستان لذت‌بخش با قصه‌های کهن و فرهنگ ملت‌های دیگر و همچنین تا حدودی با نوع زندگی در جزیره آشنا می‌شوند.

در بخشی از کتاب صوتی غول خفته می‌شنویم:

همه مردم با دیدن این صحنه خوشحال شدن. اون‌ها اصرار داشتن که ماهیگیر باز هم به اَکوآ غذا بده، چون اون مهمونشون بود و باید اون قدر غذا می‌خورد تا سیر بشه. ماهیگیر باز هم بهش غذا داد اما انگار هر چی می‌خورد، سیر نمی‌شد. کم‌کم ماهیگیر خسته شد. مردم دهکده بهش کمک کردن و هر کدوم به نوبت به اَکوآ غذا دادن.

بعضی‌ها از خونه غذا می‌آوردن تا بلکه بتونن ماهی رو سیر کنن. تا غروب اون روز ماهی حسابی غذا خورد و با هر بار خوردن بزرگ و بزرگ‌تر شد تا جایی که دیگه توی تنگش جا نمی‌شد و از اونجا بیرون پرید. ظاهراً نیازی نداشت که توی آب باشه و بیرون از اون هم زنده می‌موند.

اَکوآ هربار که کاسۀ غذاش خالی می‌شد، گریه کردن رو شروع می‌کرد. مردم به غذا آوردن ادامه دادن. اون‌ها توی خونه‌هاشون پوی می‌پختن و برای مهمون گرسنه‌شون می‌آوردن. این کارشون تا صبح روز بعد ادامه داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
غول خفته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غول خفته
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمهدی صفری، امیرحسین صداقتی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غول خفته

ریحان موسی
۱۴۰۰/۱۱/۳
گویندگی قشنگ و بامزه‌ای داشت بچه هام خیلی دوست دارن
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غول خفته

برای دریافت کتاب صوتی غول خفته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.