معرفی و دانلود کتاب صوتی شاخ‌های لق وید

عکس جلد کتاب صوتی شاخ‌های لق وید
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاخ‌های لق وید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاخ‌های لق وید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شاخ‌های لق وید

کتاب صوتی شاخ‌های لق وید نوشته‌ی لوییس بردفرد، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی نگرانی‌های گوزنی مهربان است که شاخ‌هایش لق شده‌اند و قرار است بیافتند.

موضوع کتاب صوتی شاخ‌های لق وید چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی گوزنی به نام وید است، او برای بازی با دوستانش به بیرون از خانه رفته که ناگهان یکی از شاخ‌هایش لق می‌شود، به سرعت به سمت خانه می‌رود تا این موضوع را با مادرش در میان بگذارد.

مادر وید به او لبخندی می‌زند و می‌گوید که شاخ‌های گوزن‌های شمالی در فصل‌های زمستان می‌افتند و دلیلی برای نگرانی نیست، چون در فصل تابستان شاخ‌هایی تازه‌تر و محکم‌تری به جایش درمی‌آید. اما وید نگران بود، چون شاخ‌های خود را بسیار دوست داشت و همیشه و همه‌جا از آن‌ها استفاده می‌کرد، به عنوان مثال زمانی که او پینگ‌پنگ بازی می‌کرد، هم‌چون راکتش عمل می‌کرد و وقتی هم به دوستانش سواری می‌داد، مثل نشیمنگاهی امن برای آن‌ها بود و حتی از آن‌ها برای نگهداری بادبادکش استفاده می‌کرد. او دوست نداشت شاخ‌های عزیزش را حتی برای زمان کوتاهی از دست بدهد.

لوییس بردفورد (Louise Bradford) در کتاب صوتی شاخ‌های لق وید (Wade's Wiggly Antlers) با تمثیلی جذاب و شنیدنی، با کودکان درباره‌ی افتادن نخستین دندان‌شان حرف می‌زند.

کتاب صوتی شاخ‌های لق وید مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. این داستان هم به کودکان درباره‌ی گوزن‌ها اطلاعات خوبی می‌دهد و هم درباره‌ی تغییراتی که در طول زمان در بدن‌شان اتفاق می‌افتد، صحبت می‌کند.

در قسمتی از کتاب صوتی شاخ‌های لق وید می‌شنویم:

جِید دیگه از اینکه یک گوشه کنار زمین باشه خسته شده بود؛ به همین دلیل توی روز چهارم، کلا ازخونه بیرون نرفت. اون شب، اصلا نتونست بخوابه چون داشت به همه‌ی سرگرمی‌هایی که نمی‌تونست انجامشون بده فکر می‌کرد. اگه شاخ‌هاش نبودن، این همه نگرانی نداشت. اما ناگهان فکری به سرش زد؛ دیگه وقتش بود که از شرشون خلاص بشه. پس تکونشون داد و روی تخت‌اش بالا و پایین پرید اما اون‌ها یک کوچولو هم تکون نخوردن. وِید که دیگه خوابش گرفته بود، درحالی که زیر پتوی گرم و نرم‌اش بود، با خودش گفت که فردا دوباره امتحان می‌کنه.

فردا صبح، گوزن کوچولو دوست‌هاش رو که با سورتمه از وسط جنگل می‌رفتن، تعقیب کرد. اون عاشق سورتمه سواری بود برای همین شاخ‌هاش رو فراموش کرد و با صدای بلند از دوست‌هاش خواست ک منتظرش بمونن. اون‌ها روی بالاترین تپه، با سورتمه بالا و پایین می‌رفتن. وقتی به پایین رسیدن، هیچ‌کس به جز وِید تعادل نداشت. اون بی‌حرکت ایستاده، مثل اینکه یک چیزی تغییرکرده بود. برای این که مطمئن بشه، به شاخ‌هاش هاش دست زد. درسته! اون‌ها افتاده بودن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
شاخ‌های لق وید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شاخ‌های لق وید
نویسنده
مترجمسمیه عبداللهی
گویندهعارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شاخ‌های لق وید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شاخ‌های لق وید

برای دریافت کتاب صوتی شاخ‌های لق وید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.