معرفی و دانلود کتاب گونه‌های خیس

عکس جلد کتاب گونه‌های خیس
قیمت:
13500 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گونه‌های خیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گونه‌های خیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گونه‌های خیس

کتاب گونه‌های خیس به قلم اشرف اعتماد، داستان زندگی دختری به نام اعظم و ماجرای دلباختگی‌اش به پسری به اسم سهراب را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب گونه‌های خیس می‌خوانیم:

سراغ فخری خانم رفتم و همه زندگیم رو براش تعریف کردم آدرس یک پرورشگاه را در تهران بهم داد و گفت به آن جا تلفن می‌زنه و سفارش منو می‌کنه می‌تونم آن جا کار کنم و بیمه بشم. رفتن به تهران برایم سخت بود شهر بزرگی که نه کسی را در آن جا می‌شناختم و نه با فرهنگ آن شهر بزرگ آشنا بودم.

به خانه برگشتم به ننه‌م گفتم که در تهران برام کار پیدا شده. ننه‌م که تا اون روز همش غر می‌زد از رفتنم ناراحت شد و گفت: اعظم تهران شهر هزار رنگه یه زن تنها با یه بچه نمی‌تونه اونجا دوام بیاره چطوری راضی بشم دختر جوانم بره تو غربت تنها کار کنه اونجا پر از گرگه.

ننه‌م سعی می‌کرد مرا از رفتن پشیمان کنه منم گوشم به این حرف‌ها بدهکار نبود تصمیمم رو گرفته بودم. از زندگی نکبت‌باری که داشتم خسته شده بودم از همه خسته بودم از همسایه‌ها از ننه‌م از گذشتۀ تلخم، حتی از کوچه باغی که خاطرۀ عشق من و سهراب بود. رو به ننه‌م کردم و گفتم ننه! کسی این‌جا حامی من نیست همه درگیرِ زندگی خودشون هستند. احمد زندگی خودش رو تأمین کنه شاهکار کرده من نمی‌تونم این‌جا سربار کسی باشم. این‌جا شهر کوچیکیه برای یک زن مطلّقه صد جور حرف در میارن الان دیگه من یه زن طلاق گرفته‌ام همین‌طور راست راست راه میریم کلی پشت سرمون حرف می‌زنند.

شب لحظه‌ای پلک روی هم نگذاشته بودم دلم می‌خواست هر چه زودتر شب با آن همه تاریکی و ظلمت به انتها برسد تا من بار سفر ببندم و شهری را که سرشار از خاطرات تلخ و شیرینم بود ترک کنم. احمد برام بلیط قطار تهیّه کرده بود عصر بود احمد بلیط را آورد من بار سفر را بسته بودم همۀ اهل خانه برای بدرقه در حیاط جمع شده بودند ننه‌م اشک می‌ریخت و من دست‌هایم را دور گردنش حلقه کرده بودم تا اون موقع ننه‌م رو اونطور ندیده بودم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گونه‌های خیس
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات152
زبانفارسی
شابک978-622-209-371-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
13500 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گونه‌های خیس

رقیه سلیمی
۱۴۰۱/۷/۲۷
سلام خوبید ممنونم از لطفتون که این کتاب خوب رو در اختیارمون گذاشین وما خواندیم ولذت بردیم نکات خوب وارزنده درش بود که فقط باریک بینان میتونن بفهمنش وازش استفاده کنن در زندگیشون وبهره بجوین وهمینطور که روان شیوا وزیبا همه‌ی مطالب رو جای دادین وخواننده توانسته از حس محبت و عشق ودلسوزی وعاطفه‌ی خاصی که بین این دو نفر بر قرار بود مطمئن شوند وحقیقت را بفهمند بازهم از این نوع رمان‌ها بزارید در کتابراه وباعث شوریدگی وعشق خواننده شوید خیلی شیرین وروان توضیح یک مبعث عالی وخارق العاده واقعی بیان یک حقیقت وبیان یک شور وهیجان
سیما خمسه
۱۳۹۹/۹/۴
کتاب خوبی بود، به دوستان توصیه میکنم که حتما مطالعه کنن. چون واقعا انسانهایی هستند که شروع و پایان زندگیشون با تمام زحماتی که میکشن، جوابش سختیه
کتاب دوست
۱۳۹۹/۶/۲۷
ممنون. نویسنده دل بستن‌ها وتلاش و کوشش برای بهتر شدن وضع زندگی را خوب شرح داده بود. نقش انسانهای شریفی که به کمکش شتافته بودند هم پر رنگ بود. الهی تن درست باشند
ملیکا ♥ جون .
۱۳۹۹/۲/۲۲
جالب بود و نبود من از موضوعاین داستان خوشم نیامد
اما نظر دیگران شاید متفاوت باشد
با تشکر
یاسمین ف
۱۳۹۹/۱/۲۶
نویسنده تکلیفش با لحن نوشتار روشن نبود یا امروزی بنویس خانم نویسنده یا قدیمی
الهه خلیل ارجمندی
۱۳۹۹/۴/۲
بسیارعالی بود... سپاس از شما
لیلا سرگو
۱۴۰۰/۳/۱۴
من زیاد خوشم نیومد
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب گونه‌های خیس

برای دریافت کتاب گونه‌های خیس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.