معرفی و دانلود کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟

عکس جلد کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟

کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ نوشته‌ی مرین فرگس، داستان شیطنت‌های یک پسربچه را به تصویر می‌کشد که در برابر خواسته‌های مادرش مخالفت نشان می‌دهد و با او بحث می‌کند.

موضوع کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ چیست؟

داستان این کتاب دلنشین از اینجا شروع می‌شود که پسربچه‌ای به نام بنی در پاسخ به درخواست مادرش به او می‌گوید «اگر بگویم نه می‌خواهی چه کار کنی؟» مادر بنی با آرامش این سؤالش را جواب می‌دهد، با این حال انگار این پاسخ برای او قانع‌کننده نبود، چرا که همچنان درباره‌ی نتیجه‌ی مخالفت‌هایش در مقابل خواسته‌های مادرش کنجکاوی می‌کند.

مادر بنی زنی با حوصله و صبر بسیار است که به آرامی و با دقت به پرسش‌های ذهنی او جواب می‌دهد. این کار موجب می‌شود تا بنی از نتایج کارهایش آگاه شود و قبل از انجام آن‌ها فکر کند.

مرین فرگس به واسطه‌ی درک زیادش از رفتار کودکان، گفت‌وگویی جذاب و آشنا را میان بنی و مادرش روایت می‌کند. این قصه برای پدران و مادران همچون راهنمایی است که طرز درست برخورد با کنجکاوی‌های بچه‌گانه را به آنان یادآور می‌شود.

کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ برای چه کسانی مناسب است؟

این قصه برای کودکان 3 تا 7 ساله آموزنده و هیجان‌انگیز خواهد بود. همچنین به والدین کمک می‌کند تا شیوه‌ی روبه‌رو شدن با لجبازی کودکان را بیاموزند. شاید بعضی از پدر و مادرها به خواسته‌ی فرزندشان تن بدهند و یا بعضی دیگر آن‌ها را تنبیه و دعوا کنند، اما واقعاً برخورد درست و مناسب چیست؟

شنیدن این کتاب صوتی به کودک‌تان کمک می‌کند تا درباره‌ی نتیجه‌ی لجبازی‌هایش کنجکاوی کند و پاسخ سؤال‌های ذهنی‌اش را بیابد.

در بخشی از کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ می‌شنویم:

بنی: "خب، اگه من بگم دوست دارم بی‌ادب باشم و کمک کردن توی خونه برام اهمیتی نداشته باشه چی؟ بعدشم ظرف غذام رو به اون طرف اتاق پرت کنم، اون موقع چیکار می‌کنی؟"

- "خب اولین کاری که می‌کنم اینه که سعی کنم ظرف غذا رو قبل از اینکه به دیوار بخوره بگیرم."
- "خب اگه نتونی بگیریش چی؟"
- "منظورت اینه که بشقاب بخوره به دیوار و خرد بشه؟"
- "دقیقاً"
- "خب قطعاً اون موقع مجبورت می‌کنم خرابکاریت رو جمعش کنی."

- "ولی اون وقت اگه من قبول نکنم که جمع کنم چی؟ اگه خرابکاری‌های بیشتر و بدتری بکنم چی؟ مثلاً فکر کن هرچی که توی آشپزخونه هست رو داغون کنم و به هم بریزم، در کابینت‌ها رو باز کنم و وسایل توشون رو بیرون بریزم. تخم‌مرغ‌ها رو دونه دونه از یخچال در بیارم و روی زمین خردشون کنم و پرده‌ی پنجره رو از جاش بکنم، اون موقع چی کار می‌کنی؟"

-"اون وقت تا چند دقیقه باهات حرف نمی‌زنم. بهت فرصت می‌دم که به کار بدت فکر کنی و رفتارت رو اصلاح کنی."

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
اگه من بگم نه چی؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، مهرانه امروانی، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟

پیام نظری
۱۴۰۰/۲/۱۲
برای بچه‌ها خوب بود مرسی از شما
زهرا رجایی
۱۴۰۱/۱/۳۰
اموزنده و مفید بود.
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟

برای دریافت کتاب صوتی اگه من بگم نه چی؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.