معرفی و دانلود کتاب صوتی کای و شاه میمون

عکس جلد کتاب صوتی کای و شاه میمون
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کای و شاه میمون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کای و شاه میمون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کای و شاه میمون

کتاب صوتی کای و شاه میمون نوشتۀ جو استانتون، داستانی برگرفته از افسانه‌ای قدیمی مربوط به تمدن باستانی چین است و ماجرا از جایی شروع می‌شود که کای تصمیم می‌گیرد با همراهی شاه میمون به جنگ با اهریمن برود.

موضوع کتاب صوتی کای و شاه میمون چیست؟

پیرمردی داستان‌گو که با مار دست‌آموزش میان قفسه‌های بلند کتاب روزگار می‌گذراند، داستانی عجیب و هیجان‌انگیز را روایت می‌کند. قصۀ دختری به نام کای و شاه میمون.

کای با شاه میمون به جنگ اهریمن بدسیرت می‌رود تا شکستش بدهد. او با یک نامه و مقداری غذا از کوهی افسانه‌ای بالا می‌رود تا شاه میمون را که در آن‌جا زندانی است نجات دهد. وقتی به کوه رسید، شاه میمون را دید و از او خواست برای شکست دادن هیولا کمکش کند.

شاه میمون به کای گفت که باید عصای جادویی‌اش را از اهریمن پس بگیرند چرا که تنها در آن صورت می‌توانند او را شکست دهند.

این کتاب صوتی حاوی نمادها و نشانه‌های بسیاری است که جنبۀ آموزشی برای بچه‌ها دارد. موضوع داستان بسیار منحصربه‌فرد است و با دیگر کتاب‌های کودک تفاوت دارد. شخصیت‌های داستان همگی از اسطوره‌های باستانی تمدن کهن چین هستند.

جو استانتون نویسنده‌ی این اثر جذاب، در سال 2018 جایزۀ کتاب کودک واتر استونز را برای کتاب راز سنگ سیاه دریافت کرد.

کتاب صوتی کای و شاه میمون برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان جذاب که پر از ماجراجویی و اتفاقات هیجان‌انگیز است برای کودکان 7 تا 12 ساله بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی کای و شاه میمون می‌شنویم:

کای باورش نمی‌شد. اون‌ها بالاخره، اون هیولای وحشتناکی که کای مدت‌ها منتظر بود باهاش مبارزه کنه رو پیدا کرده بودن، ولی به جای اینکه به دنبالش برن، یک جا نشسته بودن و کتاب می‌خوندن.

دخترک با ناامیدی لابه‌لای قفسه‌های کتابخونه رو زیرورو می‌کرد. اون نردبونی گذاشته بود تا قفسه‌ها رو با دقت بگرده، تا اینکه بالاخره کتابی رو پیدا کرد که به نظر به درد بخور می‌اومد. شاید اگه کتاب رو پیش مامانش می‌برد، اون اجازه می‌داد که کای بیشتر توی کارها دخالت کنه.

کای خیلی ذوق داشت. سعی کرد هیجانش رو کنترل کنه ولی وقتی که از نردبون پایین می‌اومد، پاش پیچ خورد و موقع افتادن، تعداد زیادی از کتاب‌های قفسه‌ها رو با خودش به زمین انداخت.

ون خسته و عصبانی، تحملش تموم شد و کای رو به طرف دیگۀ کتابخونه تبعید کرد تا دیگه با سروصدا و شیطونی‌هاش حواس ون رو پرت نکنه و اون بتونه در آرامش به کارش برسه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
25 دقیقه
کای و شاه میمون

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کای و شاه میمون
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمبینا آقاجانی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کای و شاه میمون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کای و شاه میمون

برای دریافت کتاب صوتی کای و شاه میمون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.