معرفی و دانلود PDF کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی

عکس جلد کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی
قیمت:
13500 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی

آموزش دروس دوره‌ی ابتدایی، یکی از شیرین‌ترین و البته از مهم‌ترین مباحث آموزشی برای کودکان نوآموز است. شکوه قاسم نیا و عبدالرحمان صفارپور، این‌بار در کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی، به والدین و آموزگاران کودکان ابتدایی کمک می‌کنند تا تجربه‌ی اصولی و دلچسب‌تری از آشنایی و آموزش حرف «میم» برای دانش‌آموز فراهم آورند. همچنین تصویرسازی و طراحی جذاب سحر حق‌گو در این کتاب منتخب فهرست توصیفی آموزش و پرورش، جذابیت آموزشی آن را دوچندان نموده است.

درباره‌‌ی کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی

این‌روزها، والدین با آموزش الفبای فارسی به کودکان خود چالش‌های بسیاری دارند. همچنین بسیاری از صاحب‌نظران دنیای آموزش ترجیح می‌دهند به جای تدریس اجباری دروس ابتدایی، آن را به تجربه‌ای شیرین و خودخواسته برای کودکان تبدیل کنند. شکوه قاسم نیا، یکی از کارشناسان موفق در حوزه‌ی آموزش ابتدایی و از شاعران و نویسندگان شناخته‌شده‌ی ادبیات کودکان، به همراه عبدالرحمان صفارپور در کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی، به والدین و آموزگاران کمک می‌کنند تا در کنار همراهی با کودک نوآموز، تدریس و آشنایی با حرف «میم» را به تجربه‌ای جذاب برای کودک تبدیل کنند.

«آموزش حروف با استفاده از تصاویر» یکی از به‌روزترین و ثابت‌شده‌ترین روش‌های آموزش حروف الفبا در جهان است. نویسندگان کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی، با استفاده از اَشکال مختلف و کمک گرفتن از تمرینات تصویری متنوع، کودکان نوآموز زبان فارسی را با حرف «میم» و واژگان دارای آن آشنا خواهد نمود. عکس‌های جالب و تمام‌رنگی کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی که توسط یکی از تصویرگران موفق ایرانی، یعنی سحر حقگو ارائه شده، موجب علاقه‌مندی کودکان به نکته‌های درسی می‌شود.

دروس و مباحث کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی، یادگیری حرف «میم» را در حافظه‌ی کودک نوآموز ثبت می‌کند. توجه داشته باشید که این تمرینات به‌گونه‌ای چیده و طراحی شده‌اند که روند یادگیری را همچون یک بازی آموزنده میان آموزگار و دانش‌آموز پیش می‌گیرند. این آموزش، هم آشنایی تصویری با حرف «میم» و هم آشنایی شنیداری با صدای این حرف را دربر خواهد گرفت و پس از انجام هر یک از تمرینات اثر حاضر، کودک یک مرحله به کسب مهارت روخوانی حرف «میم» نزدیک‌تر خواهد شد. در انتهای کتاب، مخاطب خردسال قادر خواهد بود کلمات و جملات حاوی حرف میم را به خوبی شناسایی کند. همچنین تمرینات پایانی این اثر، از جمله رنگ‌آمیزی، جدول‌خوانی یا راه‌یابی، کسب مهارت روخوانی را در نوآموز تقویت خواهد نمود.

درباره‌ی مجموعه‌ی خودم می‌خوانم

خودم می‌خوانم، یک مجموعه‌ی زبان‌آموز فارسی، برای تمامی کودکان فارسی‌زبان جهان است. این مجموعه به کوشش شکوه قاسم نیا و عبدالرحمان صفارپور، تصویرگری سحر حقگو و به همت نشر افق تهیه شده. هر یک از مجلد‌های این مجموعه با تأکید بر یکی از حروف فارسی و با استفاده از روش‌های متنوع، آشنایی با حروف و واژگان و مهارت روخوانی را به راحتی به کودکان خواهد آموخت. همچنین هر جلد از این مجموعه دارای تمریناتی کاربردی است که یادگیری را به بهترین نحو ممکن برای نوآموزان زبان فارسی فراهم می‌کند.

کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی برای چه کسانی مناسب است؟

کودکان دبستانی، خصوصاً دانش‌آموزان اول ابتدایی مخاطبان اصلی کتاب حاضر هستند.

با شکوه قاسم نیا بیشتر آشنا شویم

شکوه قاسم نیا (متولد 1334) از شاعران و نویسندگان به‌نام ادبیات کودکان است. مجموعه‌ی آثار این شاعر به بیش از 400 ترانه و داستان برای کودکان می‌رسد. اولین تجربیات این نویسنده در سال 1359 و در مجله‌ی کیهان بچه‌ها آغاز شد. او همچنین در تهیه‌ی محتوای فرهنگی کودکان با برنامه‌های تلویزیونی همکاری داشته و دریافت دو دیپلم افتخار در جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و چندین افتخار دیگر را در کارنامه‌ی خود دارد. از دیگر آثار چاپ‌شده‌ی این مولف می‌توان به «هلی فسقلی در سرزمین غول‌ها» و «کلاغه به خنده افتاد» اشاره کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی
نویسنده،
ناشر چاپینشر افق
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-964-369-964-2
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی دبستان
قیمت نسخه الکترونیک
13500 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی

برای دریافت کتاب خودم می‌خوانم 5: ماهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.