معرفی و دانلود کتاب صوتی در خانه‌ی درختی

عکس جلد کتاب صوتی در خانه‌ی درختی
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در خانه‌ی درختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در خانه‌ی درختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی در خانه‌ی درختی

کتاب صوتی در خانه‌ی درختی نوشته‌ی اندرو لارسن، قصه‌ی دو برادر را به تصویر می‌کشد که چون در محله‌ی جدیدشان نمی‌توانند ستاره‌ها را ببینند، تصمیم می‌گیرند یک خانه روی درخت بسازند.

موضوع کتاب صوتی در خانه‌ی درختی چیست؟

اندرو لارسن (Andrew Larsen) داستان دو برادر را بازگو می‌کند که یکی سریع‌تر از دیگری در حال رشد کردن و بزرگ شدن هستند. این دو برادر برای آنکه بتوانند در محله‌ی جدیدشان نیز ستاره‌ها را ببینند، یک خانه‌ی درختی می‌سازند تا به نور چراغ همسایه‌هایشان نیز تسلط داشته باشند.

راوی داستان کتاب صوتی در خانه‌ی درختی (In The Tree House) برادر کوچک‌تر است. او خاطرات تابستان سال قبل را به خاطر می‌آورد که خانواده‌شان تازه به خانه و محله‌ی جدید نقل مکان کرده بودند، خانه‌ای که یک حیاط بزرگ و یک درخت داشت.

او ایده‌های جالبی را در مورد درخت در سرش می‌پروراند و آن‌ها را با پدر و برادرش در میان گذاشت و آنان نیز با ذوق و هیجان همراهی‌اش کردند. آن‌ها به کمک هم یک خانه‌ی درختی بی‌نظیر ساختند تا در آن بهترین و به ‌یادماندنی‌ترین تابستان عمرشان را با بازی و شوخی و خواندن کتاب بگذرانند.

حالا اما با گذشت یک سال همه چیز تغییر کرده است. برادرش بزرگ شده و دوستانی دارد و دیگر از درخت بالا نمی‌رود. اکنون او تنها پادشاه قصرش است اما این موضوع پسرک را ناراحت می‌کند و دوست دارد به حال و هوای خوب تابستان قبل برگردد.

خاموشی محله در یک شب، بار دیگر خاطرات خوش گذشته را تکرار کرد. در حالی که خیابان‌ها بسیار تاریک بودند، برادر بزرگ به خانه‌ی درختی می‌رود و ساعت‌ها با برادر کوچک‌تر به بازی می‌پردازد.

کتاب صوتی در خانه‌ی درختی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان زیبا صمیمت و دوستی برادرانه را برای کودکان 3 تا 7 ساله‌ی شما به نمایش می‌گذارد. در حقیقت این خانه‌ی درختی برادرها نماد دوران کودکی است.

در بخشی از کتاب صوتی در خانه‌ی درختی می‌شنویم:

همسایه‌ها دونه دونه از خونه‌هاشون بیرون می‌اومدن. بعضی‌ها شمع و بعضی‌ها هم چراغ‌قوه توی دستشون بود. همه توی تاریکی با هم حرف می‌زدن و می‌خندیدن. مثل یک مهمونی شده بود.

صدای بچه‌هایی از انتهای خیابون می‌اومد که می‌خواستن قایم‌باشک بازی کنن. یکی از آدم بزرگ‌ها بستنی آورده بود، به همسایه‌ها تعارف می‌کرد و می‌گفت تا بستنی‌ها آب نشده بخورن.

توی فکرِ این بودم که کم‌کم از درخت پایین بیام که شنیدم یک نفر داره از نردبون بالا میاد. برادرم بود.

"هی. می‌تونم بیام پیشت؟"
من: "البته که می‌تونی، بیا بالا."

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
در خانۀ درختی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی در خانه‌ی درختی
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مهرانه امروانی، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی در خانه‌ی درختی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی در خانه‌ی درختی

برای دریافت کتاب صوتی در خانه‌ی درختی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.