معرفی و دانلود کتاب خانه‌ای که در نداشت

عکس جلد کتاب خانه‌ای که در نداشت
قیمت:
19900 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خانه‌ای که در نداشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خانه‌ای که در نداشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خانه‌ای که در نداشت

کتاب خانه‌ای که در نداشت به قلم الهه برزگر، رمانی در سبک رئالیسم جادویی است و داستان پسری سرزنده و خوش برخورد را روایت می‌کند که به دلیل رخدادی مهم از عرش به فرش رسیده و تبدیل به یک انسان گوشه‌گیر می‌شود.

درباره‌ی کتاب خانه‌ای که در نداشت:

روزی پسر جوانی از خواب بیدار می‌شود و موجودی عجیب را مقابل چشمانش می‌بیند که تمام زندگی‌اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ این موجود عجیب و کوچک که به نظر گونه‌ای شبه انسان است، دست و پاهای کوچکی دارد و از اینکه روی سیاره‌ی زمین حضور دارد، متعجب و وحشت‌زده است؛ چرا که به نظر او زمین، سرزمین هیولاها است...

کتاب خانه‌ای که در نداشت مناسب چه کسانی است؟

این اثر به تمام دوستداران حوزه ادبیات تخیلی و همچنین تعلیمی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب خانه‌ای که در نداشت می‌خوانیم:

عجب معیاری! این هم یک جورش بود. باز جای شکرش باقی بود، به قول خودش اسمم رفته بود توی لیست آدمی‌زادا! سیخ رو انداختم و همون‌جا دور از تخت پای کمد نشستم. دستام خشک شده بود، انقدر اون سیخ کوبیده‌ی لعنتی رو، رو هوا نگه‌داشته بودم. زانوم رو بغل گرفتم و بهش خیره شدم. چطور شده بود که به راحتی باور کردم دارم جدی یه آدم فسقلی می‌بینم که اهل سیاره‌ی دیگه‌اس. داشتم انکار نمی‌کردم. مثل تموم آدمای عاقل و معمول که این‌جور وقتا عکس‌العمل طبیعیشون انکار کردن و زمین و به آسمون دوختنه، ولی من باورش ‌کردم.

شایدم نیاز داشتم که باورش کنم. اون هم موجودی که اهل مکانی بود که اصلاً اسمشم نشنیده بودم. جایی که همه‌ی افرادشون یه کار انجام میدن و مدام توی یه تکرار غوطه‌ورن. گفتم: «شماها همتون طبق گفته‌ی خودت یه کار انجام می‌دین. خسته نمی‌شین از این همه کار تکراری؟»

لبخندی زد که دندونای سفید مرتبش باعث شد حس کنم چقدر جذابه. با هیجان گفت: «خب معلومه که نه. ما عاشق این کاریم. فکرشو هم نمی‌کنی چقدر از سروکار داشتن با کتاب لذت می‌بریم. کسی عاشق چیزی باشه، ازش متنفر نمیشه، فقط هر لحظه عاشق‌تر میشه. مگه شماها این‌جوری نیستین؟»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خانه‌ای که در نداشت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات320
زبانفارسی
شابک978-600-451-635-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
19900 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خانه‌ای که در نداشت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خانه‌ای که در نداشت

برای دریافت کتاب خانه‌ای که در نداشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.