معرفی و دانلود PDF کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1

عکس جلد کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1
قیمت:
۲۲۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1

مجموعه کتاب‌های تصویری نی‌نی نوشته الهه ندیری با قالب ساده و در عین حال دقیق نوشته شده است. این مجموعه کتاب دارای داستان‌های کوتاه و قابل فهمی است که براساس نیاز‎‌ها و علایق کودکان ۲ تا ۴ سال طراحی شده است.

در کتاب‌های تصویری، تصویر‌ها به اندازهٔ متن یا حتی بیش از آن اهمیت دارند. برخی کتاب‌های تصویری بدون داشتن هیچ کلامی، گیرا و اثربخش‌اند. چون کودکان به داستان‌هایی که به شکل دیداری ارائه می‌شوند به‌‌ همان میزان که به شکل شفاهی بازگو می‌شوند، واکنش نشان می‌دهند.

مجموعه نی‌نی از هفت جلد کتاب با نام‎های بازی و اسباب‌بازی، خانواده، پوشاک، حیوانات اطراف، حیوانات مزرعه، خوراکی‌ها و بهداشت تشکیل شده است و در هر کتاب کودک با مفهوم یک موضوع آشنا می‌‎شود.

تصویرهای کتاب‌های تصویری نی‌نی ساده و برگرفته از زندگی پیرامون کودکان است و کودک می‌‎تواند به تنهایی آن‎‌ها را درک و انجام دهد.

کتاب را با کودکان ورق بزنید و از آن‌ها درباره هر تصویری که می‌بینند، سوال‌هایی مانند: این جا دارد چه اتفاقی می‌افتد؟ این کیست؟ چرا بچه‌ها هیجان زده شدند؟ و ... بپرسید تا سوالات شما تخیل کودکان را برانگیزد و آن‌ها را به مشارکت فعال تشویق کند. این امر فرصتی عالی برای همراهی شما و کودکتان پدید می‌آورد.

در پایان هر کتاب نیز کودک با یک رنگ آشنا می‌شود. برای او فرصتی فراهم کنید که این رنگ‌ها را در اطافش شناسایی کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۰
زبانفارسی
شابک978-600-252-159-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۲۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1

لیلا فدوی
۱۳۹۷/۶/۱۵
این کتاب هم سرگرم کننده هست و هم برای افزایش قوه تخیل و هوش مناسبه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1

برای دریافت کتاب بازی و اسباب‌بازی - نی نی 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.