معرفی و دانلود PDF کتاب سفر ماجراجویانه تانیا

عکس جلد کتاب سفر ماجراجویانه تانیا
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سفر ماجراجویانه تانیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سفر ماجراجویانه تانیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفر ماجراجویانه تانیا

کتاب سفر ماجراجویانه تانیا نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، درباره دختر کوچکی است که به همراه خانواده‌اش با یک ماشین جیپ به سفری هیجان انگیز در پارک جنگلی می‌رود.

موضوع کتاب سفر ماجراجویانه تانیا چیست؟

تانیا و خانواده‌اش با ماشین سافاری جیپ به یک پارک ملی و جنگلی می‌رود که پناهگاه حیوانات مختلفی مانند شیر، طاووس و حیوانات شگفت انگیز دیگری است. در راه چرخ‌های ماشین مشکل پیدا می‌کنند و برای درست شدن آن، همگی باید برای مدتی خارج از ماشین در جنگل بمانند. به این ترتیب اتفاقات شگفت انگیزی در راه است. در این سفر هیجانی با تانیا همراه شوید و آن چه را که او دیده شما هم تجربه کنید. کتاب سفر ماجراجویانه تانیا (Tania's Safari Adventure) بیست و یکمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

مجموعه داستان‌های تانیا برای بلندخوانی و گروهی خوانی توسط والدین، معلم‌ها یا خود کودکان در جمع و برای بحث و گفتگو نوشته شده‌اند، به همین دلیل مصور نیستند.

کتاب سفر ماجراجویانه تانیا مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی (Kanika G) بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب سفر ماجراجویانه تانیا می‌خوانیم:

در مسیر بازگشت به هتل، تانیا صدایی شبیه به میومیو کازو شنید. او از جا پرید و پرسید: مامان، شما یک گربه در اطراف می‌بینید؟

مامان خندید و گفت:نه عزیزم، ببین اون یک طاووسه! اون‌ها صدایی شبیه به گربه از خودشان درمیارن.

در واقع چند قدم آن طرف‌تر یک طاووس باشکوه بود که به اطراف می‌خرامید. تانیا آرزو کرد که ایکاش او پرهایش را باز کند و برقصد.

صبح روز بعد، در طول صبحانه در رستوران محیط باز، تانیا حدود شش تا سنجاب را دید که از درخت‌ها بالا و پایین می‌رفتند. او همچنین متوجه پرنده‌ای شد که کاملا بی حرکت در کنار برخی از بوته‌ها نشسته بود.

تانیا تعجب کرده بود که این پرنده هیچ حرکتی نمی‌کند، حتی وقتی یک نفر درست از کنارش عبور می‌کند. او پرسید: مامان، چرا اون پرنده اصلا تکون نمی‌خوره؟

مامان نیز متوجه رفتار غیرعادی پرنده شده بود. او گفت: ممکنه این پرنده مجروح شده باشه. بیچاره.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سفر ماجراجویانه تانیا
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۷
زبانفارسی
شابک978-622-641980-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سفر ماجراجویانه تانیا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سفر ماجراجویانه تانیا

برای دریافت کتاب سفر ماجراجویانه تانیا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.