معرفی و دانلود رایگان کتاب پدر عزرائیل

عکس جلد کتاب پدر عزرائیل
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پدر عزرائیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پدر عزرائیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پدر عزرائیل

مجموعه داستان "پدر عزراییل" حاصل یک کار کارگاهیست که بین سال‌های ۸۰ تا ۸۴ در محل کارگاه ادبیات خلاقه مجله کارنامه و زیر نظر آقای محمد محمد علی (رمان نویس) شکل گرفته است. تعدادی از داستان ها قبل از رفتنم به کارگاه نوشته شده اند و سپس آنجا با خواندن در جمع دوستان نویسنده تصحیح و ویرایش شده اند. تجربه اولیه است و من از حیث تکنیک  و فرم سعی کردم تا همه چیز را تجربه کنم. تلاش کردم به موازات این دو مضمون و محتوا را نیز در موضوعات مختلف تجربه کنم. روابط آدم‌ها و پستی و بلندی‌های روابط را. دیالوگ و حرف و سخن بسیار برایم مهم بوده و همچنان نیز معتقدم هر آدم یک جمله دارد و آن جمله زندگی اوست. عمر آن جمله مهم است و تاثیر آن بر اطرافیان و آدم‌هایی که با او در ارتباط هستند.

هیچ خواننده حرفه ای از کتاب اول یک نویسنده انتظار شاهکار ادبی ندارد. اما هر خواننده حرفه ای می تواند لابه لای نوشته های نه چندان پخته کتاب اولی ها رگه های استعداد نهفته را ببیند. به نظر می رسد فرهاد بابایی می تواند نویسنده خوش آتیه ای باشد. داستان های او واقع گرایانه است و برشی از زندگی ایرانیان دهه هشتاد را به نمایش می گذارد. فرهاد در دیدن لحظه های به شدت انسانی موفق است و اگر چه داستان هایش الزاما گیرا نیستند اما لحظه های انسانی داستان هایش به قدر کافی جذاب و تاثیرگذار است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پدر عزرائیل
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۶
زبانفارسی
شابک9781901641006
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب پدر عزرائیل

محمد صادق سلطانی
۱۳۹۴/۱۲/۸
پدر عزرائیل فردا مادر عزرائیل کتاب مینویسید. ههههههههبعد که نوبت مرگت فرا رسید حالشو ببر. یک کتاب در رابطه با ICU یا mechanical ventilation در بخش مراقبت‌های ویژه بزارید... عزرائیل رو میخوام چیکار.. اگر چه نویسنده دست ظریفی داشته و تجسم‌اش خوب بوده لیکن باید کتاب‌های علمی بیشتر بشه... یک عمر فقط دنبال خدا بودیم. غافل از اینکه خدا در روی دست کارگران و ستمدیگان بود خدا در قلب انسانها بود.
مهران افتخاری
۱۳۹۴/۱۰/۱۷
چرا ما ایرانی‌ها تو همه چیز رو رودربایستی داریم حتی توی نظر دادن فکر کنم اکثر کسایی که نظر دادن اصلا کتاب رو تا آخر نخوندن کتاب نثر ادبی خوبی داشت اما متاسفانه بی‌محتوا بود کاملا بی‌محتوا وبازی با کلمات وجملات گیج کننده
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۷/۲۴
توی داستانها همش شخصیتها بهم می‌گن خری، خیلی خری، دیوونه‌ای مخصوصا زن وشوهرها؟؟ از این کلمات زیاد استفاده شده!!؟ درضمن داستانها همش از زبان سوم شخص بود توگفتی اون گفت، که باعث گنگی داستانها شده بود بهتر بود نویسنده خودشو جای یکی ازشخصیتهای داستان قرار میداد!
Mohammad Bagheri
۱۳۹۹/۱۱/۱۴
با عرض معذرت از نویسنده محترم
داستان‌هایی بسیار ضعیف، سراسر منفی گرایانه، شخصیت‌های منفی با عملکردی منفی، جملات و عبارت‌هایی قبیح، استفاده نابجا و تکراری از تمثیل‌های نامرتبط و...
فرح حاتمی
۱۳۹۵/۱/۱۷
داستان اول خوب بود با موضوعی تازه وپرداخت خوب داستان دوم وسوم نیز خوب بودند نه به اندازه اولی با آرزوی کارهای بهتر نویسنده عزیز
مرتضی ‌
۱۳۹۵/۴/۱۵
اقا من‌ اخرش نفهمیدم‌چی شد یبارنوشته که‌تو خونه ایم یبار‌میگه تو رستورانیمکلا‌قاطی کردم
Tayebe Ahmadi
۱۴۰۱/۱/۵
دلشوره گرفتم‌ البته نثرشون روان بود انشالله کتابهای بعدیشون بیشتر بوی امید وزندگی بده
الهام فولادی
۱۴۰۰/۶/۱۶
چرت‌ترین داستانی ک تاحالا خوندم این داستان بوده. کاملا بی معنی ومفهوم وکاملا بی محتوا..
Maryam Borhani
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
اصلا جالب نبود
خیلی نامفهوم بود و سر و ته داستان مشخص نبود
معصومه ش
۱۳۹۴/۶/۲۰
بسیار عالی;-)
سیدعصمت الله عالمی
۱۳۹۴/۴/۱۷
خوب است عالی است
محمدحسین قهوریجانی
۱۳۹۳/۱۲/۲۷
متاسفم
حوصله آدم واقعا سر میره
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب پدر عزرائیل

برای دریافت کتاب پدر عزرائیل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.