معرفی و دانلود PDF کتاب جنگ جهانی دوم

عکس جلد کتاب جنگ جهانی دوم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جنگ جهانی دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جنگ جهانی دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جنگ جهانی دوم

کتاب جنگ جهانی دوم نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، به روایت زندگی مردم در کشورهای مختلف در بحبوحه جنگ جهانی دوم می‌پردازد.

موضوع کتاب جنگ جهانی دوم (World War II) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب از زمان و چگونگی شروع جنگ جهانی دوم و مشکلات و حوادثی که برای مردم جهان رخ داد سخن می‌گوید.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب جنگ جهانی دوم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار جذاب و آموزنده است و اطلاعات خوبی را به آنان درباره جنگ جهانی دوم می‌دهد.

در بخشی از کتاب جنگ جهانی دوم می‌خوانیم:

آلمان به بریتانیا حمله کرد و خواستار فتح این سرزمین بزرگ شد. ژاپنی‌ها هم خواستار گسترش امپراتوری خود بودند؛ بنابراین برای بیرون کردن آمریکایی‌ها از اقیانوس آرام، غافلگیرانه به پایگاه نظامی آمریکا در بندر مروارید حمله کردند. به این ترتیب تقریباً تمام دنیا وارد جنگ شد.

اتفاقات وحشتناکی در طول جنگ جهانی دوم رخ داد. هیتلر نژادپرست بود. او فکر می‌کرد برخی افراد زیردست و در درجه پایین هستند و برخی دیگر لیاقت و ارزش زندگی ندارند. او به پایان وحشتناکی می‌اندیشید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جنگ جهانی دوم
نویسنده
مترجمزهرا غریب دوست
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-96-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جنگ جهانی دوم

اروین آوری
۱۳۹۹/۱۱/۱۴
عالی بیست بیست👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 من که ازش خوشم آمد نویسندی خوبی داره
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب جنگ جهانی دوم

برای دریافت کتاب جنگ جهانی دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.