معرفی و دانلود PDF مجله راز - شماره 124

عکس جلد مجله راز - شماره 124
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 124 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 124 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله راز - شماره 124

مجله راز - شماره 124 منتشر شد. قدم نخست، کسب دانش، دوری از خام فروشی چیست، معرفی چهره موفق، برنار آرنو، تن به تن با اژدها، بر قله موفقیت، معجزه شکست، ارزش واقعی پول، کودکی که مدیر می‌شود، قانون جذب و تحول، راز اول، کافه ثروت از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله راز می‌خوانید.

احتمالا شما هم با ققنوس آشنایید و درباره آن چیزهایی شنیده‌اید؛ همان پرنده بزرگ و افسانه‌ای که مجهز به نیروهای ماورائی است، از صدایی خوش و سحرآمیز بهره‌مند است، قدرت درمان دیگران در اشک چشمانش نهفته است و هنگامی‌ که بال می‌گشاید عظمت سایه او غرب تا شرق کره زمین را در بر می‌گیرد. عد‌ه‌ای می‌گویند ققنوس همان سیمرغ است؛ اما ققنوس هم مانند هر موجود زنده دیگر عمری محدود دارد. او هزار سال عمر می‌کند؛ اما بعد از آن، باید سفر به دنیای دیگر را آغاز کند. شاید به نظر شما هزار سال عمر بس طولانی باشد؛ اما این برای ققنوس کافی نیست. مرغ قدرتمند بی‌بدیل طالب جاودانگی است.

ققنوس بعد از هزار سال زندگی هنگامی که تاریخ مرگش فرا می‌رسد کومه‌ای از هیزم جمع می‌کند، آتشی بر می‌افروزد و بعد قدم به قدم به آتش نزدیک می‌شود. وارد آتش می‌شود و اجازه می‌دهد تن و بدنش به همراه پرهای معجزه‌گر و افسانه‌ای‌اش بسوزند. ققنوس می‌سوزد و خاکستر می‌شود. آتش هم کم‌کم خاموش می‌شود؛ در حالی که از ققنوس چیزی جز تلی از خاکستر باقی نمانده است؛ اما در انتهای سوختن آتش، هنگام خاموشی شیئی جدید در وسط گرد خاکستر می‌درخشد. آن شیء تخم بزرگ ققنوس است. چند روزی می‌گذرد تا جوجه ققنوس موفق به شکستن پوسته و بیرون آمدن از داخل آن می‌شود. هنگامی که بیرون آمد در همان هیئت کوچک نگاهی پرمباهات به جهان اطراف می‌اندازد. این همان ققنوس قبلی است که اکنون از مجرای مسیر سوختن به زندگی دوباره دست یافته و حق هزار سال حیات مجدد را به دست آورده است. پرنده افسانه‌ای از این طریق بر نیستی و نابودی پیروز می‌شود و زندگی جاودان سرشار از عظمت و بزرگی به دست می‌آورد. این پاداش کار اوست؛ تحمل سوختن در آتش و شکستن پوسته جدید.

این داستان تمام انسان‌های فوق موفق است. افرادی که مرز افسانه و واقعیت را در هم شکسته‌اند و توانسته‌اند با صبر و تحمل و برنامه‌ریزی و تلاش، شکست و نابودی را به تولد و حیاتی مجدد تبدیل کنند. افرادی که از شکست و پایان کار هراسی ندارند، آن‌ها در مدرسه موفقیت آموخته‌اند که باید دورانی در کوره انسان‌ سازی بسوزند، سپس برای تولد جدید در بخشی دیگر تلاش کنند؛ اما‌ این بار با تجهیز به تجربیات حرف‌های قبل، که از هر سیم و زری ارزشمندتر است، به سمت کامیابی‌های جدید پیش می‌روند و با نیرویی جایگزین ناشدنی به اوج پیروزی می‌رسند. موفقیت‌های بی‌نهایت بزرگ پاداش صبر و تحمل آن‌ها در کوره و از جا بلند شدن دوبارۀ آن‌ها برای پیدا کردن مسیری جدید است.

همرازم، تو هم اگر می‌خواهی موفقیت‌های بسیار بزرگ و به اوج رسیدن‌های پرفراز را در کارنامه زندگی‌ات به ثبت برسانی، باید تحمل سوختن بعد از شکست را در وجودت پرورش دهی. چه در کار، چه در تحصیل، چه در روابط عاطفی. شکست‌های سنگین به معنای اتمام کار نیست. شکست را فقط به‌ عنوان یک مرحله بپذیر، سختی کوره را تحمل کن و در همان هنگام، برای تولدی جدید و پر گشودن‌های نو برنامه‌ریزی کن. بعد از این دوران، پیشرفت‌های بزرگ همچون تولد ققنوس پاداش تو خواهد بود.

فهرست مطالب

موفقیت، کسب و کار
قدم نخست، کسب دانش
دوری از خام فروشی چیست؟
معرفی چهره موفق - برنار آرنو
تن به تن با اژدها
بر قله موفقیت
معجزه شکست
ارزش واقعی پول
کودکی که مدیر می‌شود
قانون جذب و تحول
راز اول
کافه ثروت
آرزویت را بکار، سبز می‌شود!
ساندویچی به ارزش زندگی
خلاق‌ترین فکر
مبادا بشکند
22، ساعت همدلی
نمی‌گذارم رؤیام رو بدزدی
شام با پدر
ساعت گمشده
برج مراقبت، مراقب ماست
از دور دل می‌بره، از نزدیک زَهره
از تجربه جدایی، زندگی دوباره خلق کنیم
صبر صبور
دردسرهای معمولی بودن
شش قدم تا جذب عشق
عیب جویی موقوف!
گذشته فدای آینده
دکتر جکیل و آقای هاید
جدول
روانشناسی و خانواده
همسرم، نفسم، بی تو میمیرم
بیدی که از‌ این بادها نمی‌لرزه
ازدواج سفید، سرنوشت سیاه
گره خرافات بر دست و پای آدمیان
وعده سر خرمن نده
گفت هیزمش تره!
دوستی عمیق، دوستی کم عمق
آن‌ها در عشق متفاوت‌اند
من و مشاور
در گوشی‌ها؟ تقصیر کیه؟
خر‌ید‌ یا خودکشی؟!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابمجله راز - شماره 124
ناشر چاپی مجله راز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۸
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های اقتصادی و کسب و کار
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید مجله

نقد، بررسی و نظرات مجله راز - شماره 124

اسماعیل مشکوری
۱۳۹۷/۳/۲۹
مجله‌ای ک متحول کننده زندگی وبسیار تاثیرگذاره
Atefe Sh.d1995
۱۳۹۷/۱۲/۹
وای من عاشق پرنده ققنوس ام.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه مجله راز - شماره 124

برای دریافت مجله راز - شماره 124 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.