معرفی و دانلود PDF مجله راز - شماره 127

عکس جلد مجله راز - شماره 127
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 127 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 127 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله راز - شماره 127

مجله راز - شماره 127 منتشر شد. آخرین روز زندگی، جملات قصار درباره موفقیت، عقل دیگران را تعطیل کنید، از خود گذشتگی برای آرزوها، چرا ما جهان سومی هستیم، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله راز می‌خوانید.

چند روز پیش، قسمت آخر سریالی معروف و با شکوه را تماشا می‌کردم. سریالی که از دیدن هر قسمتش لذت برده بودم و با دیدن هر صحنه‌اش تلفیقی از عشق و هیجان و همچنین عظمت را حس می‌کردم شاهکاری که تاکنون کمتر مشابهش را دیده بودم و احتمالا به این زودی‌ها هم تصویری هم اندازه‌اش نخواهیم دید.

هر فصل سریال ده قسمت بود و هر کدام یک ساعت اما می‌دانستم آنچه ظرف یک ساعت تماشا می‌کنم بیش از دو ماه تعداد کثیری از نیروهای مختلف را به فعالیت وا داشته است. بی‌شک هر صحنه بارها و بارها فیلم‌برداری شده است و اگر نتیجه مطلوب به دست نمی‌آمده، این عمل به دفعات تکرار می‌شده است. گذشته از این، تمرینات فراوانی برای هر یک از این فیلم برداری‌ها انجام شده بود.

در چنین کارهایی، با هر بار تکرار، ناامیدی و خستگی بر وجود تمام عوامل چنگ می‌زند اما آن‌ها به خوبی آموخته‌اند که باید شکست ناپذیر باشند. تکرارهای فراوان بالاخره به بار می‌نشیند و در نهایت، یک مرتبه اجرایی بی‌عیب و نقص و در اوج بالندگی کلید می‌خورد و همین باعث می‌شود چنین شاهکاری شکل بگیرد.

به شاهکارهای دیگر فکر کردم. شاهکارهایی در زمینه هنر، ورزش، ادبیات، علم و دیگر موارد که در ذهنم می‌گنجید. نقطه مشترک تمام آن‌ها تعداد دفعات تکرارها و تمرینات بی‌پایانی بود که برای شکل‌دهی هر یک صورت می‌گرفت. انجام دهندگان خستگی و ناامیدی را نمی‌شناختند. آن‌ها آن قدر تکرار می‌کردند تا بالاخره از کار راضی می‌شدند. بدین ترتیب شاهکار به بار می‌نشست.

با خود فکر کردم در هر زمینه‌ای که تعداد تمرینات و تلاش‌ها از حد توان انسان‌های عادی فراتر برود، شاهکار خلق می‌شود. رمز شاهکار آفرینی تکرار و تمرین به مراتب بیشتر از حد انسان‌های معمولی است؛ کاری سخت اما شدنی.

همرازم، تو یک بار به دنیا می‌آیی و این زندگی را تجربه می‌کنی. پس تلاش کن از این ودیعه بی‌بدیل الهی نهایت استفاده را ببری. زندگی ارزش آن را دارد که به شاهکار تبدیلش کنی. با سعی و تلاش و تکرارهای تمام نشدنی پیش برو و بدون آن که به خستگی و ناامیدی اجازه عرض اندام دهی به مسیرت ادامه بده. به خاطر داشته باش هر چه تعداد دفعات تلاش‌ها و تمرینات بیشتر باشد شاهکاری بزرگ‌تر از زندگی‌ات خواهی ساخت.

فهرست مطالب

موفقیت کسب و کار
آخرین روز زندگی
جملات قصار درباره موفقیت
عقل دیگران را تعطیل کنید
از خود گذشتگی برای آرزوها
چرا ما جهان سومی هستیم؟
قدرت فکر
چرایی‌ات را کشف کن
دنیای آدرنالین در دستان ارشا اقدسی
چرا عده‌ای کارمند می‌شوند و عده‌ای کار آفرین؟
استراتژی تمایز در کسب و کار
چرا بیشتر ایده‌ها نیمه کاره رها می‌شوند؟
جذب و تحول
راز اول
کافه ثروت
شاهزاده خانم و قورباغه
از دوزخ زندگی‌ات بیرون
سازش
رویایی که رنگ واقعیت می‌گیرد
به رنگ باد
۲۲ ساعت همدلی
ضیافت اتفاقی
همه با هم جذب می‌کنیم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابمجله راز - شماره 127
ناشر چاپی مجله راز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۸
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های اقتصادی و کسب و کار
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید مجله

نقد، بررسی و نظرات مجله راز - شماره 127

سعید افشار
۱۳۹۷/۶/۱۲
مثل بقیه شماره‌ها این شماره رو هم تهیه کردم. یکی از مجلاتی که کیفیت خود را حفظ کرده و همواره مطالب و موضوعات جدیدتری رو برای مخاطبانش ارایه میدهد و تمامی انها کاربردی میباشند. از نظر من بهترین و کاربردی‌ترین مجله در ایران در زمینه روانشناسی و موفقیت راز است
محمد محمدی
۱۴۰۰/۲/۲۰
بد نیست و راضی کننده نیست
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه مجله راز - شماره 127

برای دریافت مجله راز - شماره 127 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.