معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب سبز نظام مهندسی برق: راهنمای کامل از آزمون تا درآمدزایی

عکس جلد کتاب سبز نظام مهندسی برق: راهنمای کامل از آزمون تا درآمدزایی
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سبز نظام مهندسی برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سبز نظام مهندسی برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سبز نظام مهندسی برق: راهنمای کامل از آزمون تا درآمدزایی

کتاب سبز نظام مهندسی برق نوشته‌ی محمد کریمی، راهنمایی کامل و جامع برای شرکت در آزمون نظام مهندسی است. این اثر تمام اطلاعات لازم برای شرکت در این آزمون را در اختیارتان می‌گذارد و چندین روش درآمدزایی از طریق رشته مهندسی برق را به شما معرفی می‌کند.

درباره‌ی کتاب سبز نظام مهندسی برق:

داوطلبان بسیار زیادی هستند که صرفاً به دلیل نداشتن اطلاعاتی در زمینه سرفصل‌های مهم، تعداد سوالات مطرح شده از هر منبع و...، در آزمون نظام مهندسی برق موفق نمی‌شوند. از این رو، جامع‌ترین تحلیل آزمون و نحوه مطالعه و موفقیت در آن، در کتاب سبز نظام مهندسی برق ارائه شده است. حتی مهندسان قبول شده و پروانه گرفته هم اطلاعات جامعی از فضای کاری نظام مهندسی ندارند، از این رو در اثر پیش رو 5 روش عالی درآمدزایی با اخذ پروانه به صورت کامل ارائه می شود.

اصطلاح دقیق این آزمون، آزمون ورود به حرفه مهندسی بوده که به عنوان آزمون نظام مهندسی رایج است و شناخته می‌شود. برای شرکت در آن نیاز به داشتن مدرک مهندسی از یکی از هفت رشته عمران، معماری، برق، مکانیک، ترافیک، شهرسازی و نقشه‌برداری است.

هدف نهایی این آزمون، سنجش دانش فنی و کاربردی مهندسان جهت اخذ پروانه نظام مهندسی برای فعالیت در بخش‌های مختلف صنعت ساختمان است. آزمون نظام مهندسی توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شده و پروانه نظام مهندسی ساختمان نیز توسط اداره کل راه و شهرسازی هر استان صادر می‌شود.

عضویت در سازمان نظام مهندسی، نیاز به قبولی در آزمون ندارد، اما اخذ پروانه نظام مهندسی، منوط به قبولی در آزمون است. مهندسان برق با در اختیار داشتن این پروانه می‌توانند پروژه‌های طراحی و نظرات تأسیسات برقی ساختمان‌ها را تحویل گرفته و از این طریق درآمدزایی کنند. این آزمون به صورت کتاب باز برگزار شده و داوطلبان مجاز به استفاده از هر نوع کتاب، جزوه و ماشین حساب هستند. سوالات برای کل کشور و برای تمامی مدارک تحصیلی یکسان بوده و بعد از پذیرش نیز تفاوتی بین افراد قبول شده، از لحاظ نمره قبولی و مدرک تحصیلی وجود ندارد.

کتاب سبز نظام مهندسی برق برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه دقیق و کامل این کتاب به دانشجویان، داوطلبان آزمون نظام مهندسی، فعالان حوزه تأسیسات برقی ساختمان‌ها و مهندسان دارای پروانه نظام مهندسی برق توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب سبز نظام مهندسی برق می‌خوانیم:

چنانچه داوطلبی دارای مدرک کاردانی، در یکی از رشته‌های اصلی (به فرض مثال قدرت)، و نیز دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های اصلی (به فرض مثال الکترونیک) باشد، کد رشته از نوع اصلی بوده و این داوطلب می‌تواند در هر دو صلاحیت طراحی و نظارت شرکت نماید.

چنانچه داوطلبی دارای مدرک کاردانی در یکی از رشته‌های مرتبط (به فرض مثال ابزار دقیق)، و نیز دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های اصلی (به فرض مثال قدرت) باشد، کد رشته از نوع اصلی بوده و این داوطلب می‌تواند در صلاحیت‌های طراحی و نظرات شرکت نماید.

چنانچه داوطلبی دارای مدرک کاردانی از سایر رشته‌های هفت‌گانه ساختمان (به فرض مثال عمران) باشد، و نیز دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های اصلی برق (به فرض مثال قدرت) باشد، کد رشته از نوع مرتبط بوده و این داوطلب فقط می‌تواند در صلاحیت نظارت شرکت نماید.

چنانچه داوطلبی دارای مدرک کاردانی در یکی از رشته‌های غیرمرتبط با رشته‌های هفت‌گانه ساختمان (به فرض مثال نرم‌افزار رایانه) بوده و نیز دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های اصلی برق (به فرض مثال قدرت) باشد، این داوطلب نمی‌تواند در آزمون نظام مهندسی در رشته تأسیسات برقی شرکت نماید.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: معرفی و اطلاعات اولیه
فصل دوم: تحلیل منابع
فصل سوم: بررسی آزمون‌ها
فصل چهارم: موفقیت در آزمون
فصل پنجم: اخذ پروانه نظام مهندسی و درآمدزایی
فصل ششم: محصولات آموزشی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سبز نظام مهندسی برق: راهنمای کامل از آزمون تا درآمدزایی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خانه کتاب مهندسین
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳۵
زبانفارسی
شابک978-622-98370-2-3
موضوع کتابکتاب‌های مهندسی برق، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب سبز نظام مهندسی برق

محمد اسکندری
۱۴۰۱/۱/۳۰
کتاب مناسبی برای کسانی که هیچ اطلاعاتی از سازو کار اخذ پروانه و عضویت در نظام مهندسی ندارند صفر تا صد توضیح داده، عالیه
setarezohal
۱۴۰۱/۱/۲۵
کتاب بسیار عالی برای آشنایی با مهندسی برق
Iman Moafi
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
عالی بود. حتما قبل از شرکت در آزمون این کتاب مطالعه بشه
Mohammed Lotfi
۱۴۰۰/۸/۱۶
اطلاعات مختصری داده ولی خوندش خالی از لطف نیست
حسین غلامحسین زاده
۱۴۰۱/۲/۳۱
کاملا نکات مریوط به ازمون شرح داده شد
حمید نبی لو
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
نقشه راه دریافت پروانه نظام مهندسی
هادی صحرایی
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
خوبه برای ازمون بدرد میخوره
ارسلان کریمی
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
توضیحات عالی و معرفی مختصر
ehsan Z
۱۴۰۰/۷/۲۰
خیلی مفید بود. جای هیچ نقصی نیست
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب سبز نظام مهندسی برق

برای دریافت کتاب سبز نظام مهندسی برق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.