معرفی و دانلود کتاب چند نامه برای ریمیدیوس

عکس جلد کتاب چند نامه برای ریمیدیوس
قیمت:
2500 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چند نامه برای ریمیدیوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چند نامه برای ریمیدیوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چند نامه برای ریمیدیوس

کتاب چند نامه برای ریمیدیوس اثر ابراهیم رها دربردارنده ۸ نامه با نگاهی انتقادی و طنز‌آمیز میان دو شخصیت به نام‌های پدرو و ریمیدیوس در دهه ۷۰ میلادی در شیلی است.

در بخشی از کتاب چند نامه برای ریمیدیوس می‌خوانیم:

ریمیدیوس، سلام

به تو مژده بدهم که چند روز دیگر شاید کارفرما لاپورته رودریگز از سفر برگردد و چند روز بعدترش به حساب کارگران رسیدگی کند و حتی احتمال دارد اگر اوضاع مالی را مناسب ببیند به مسئول حسابداری آقای رکوبا دومینگوئز بگوید بیاید به اتاقش و آن وقت بعضی از بچه‌ها می‌گویند امکانش هست که دستور بدهد حقوق کارگران را محاسبه کنند و وقتی یک مدت دیگر گذشت این احتمال زیاد می‌شود دستور پرداخت هم صادر بشود، می‌بینی ریمیدیوس؟ به قول یکی از خواننده‌های سانتیاگو «من و این همه خوشبختی محاله» وای ریمیدیوس، وای ریمیدیوس، چشم‌هایت را ببند و تصور کن خوشبختی چقدر به ما نزدیک می‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چند نامه برای ریمیدیوس
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات روزنه
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات72
زبانفارسی
شابک978-964-334-529-7
موضوع کتابکتاب‌های طنز
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چند نامه برای ریمیدیوس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب چند نامه برای ریمیدیوس

برای دریافت کتاب چند نامه برای ریمیدیوس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.