معرفی و دانلود PDF کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1

عکس جلد کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1
قیمت:
39000 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1 نوشته‌ی محمد پورکار، ضمن آشنا کردن شما با نکات کلیدی و پراهمیت حوزه‌های متفاوت جامعه‌شناسی، توانایی‌تان را در انجام آزمون‌های این مبحث افزایش می‌دهد. در این جلد شما با چهار حوزه، مبانی جامعه‌شناسی، جامعه‌شناسی عمومی، جامعه‌شناسی گیدنز و تغییرات اجتماعی آشنا خواهید شد.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های رشته‌ی علوم اجتماعی مبحث پراهمیت جامعه‌شناسی می‌باشد. این مبحث با وجود اهمیت بسیار برای آزمون‌های ورودی دکترا و کارشناسی ارشد، از مفاهیم پیچیده و گسترده‌ای برخوردار است.

پیچیدگی در مفاهیم جامعه‌شناسی سبب می‌شود تا یادگیری مطالب در حوزه‌های متفاوت آن زمانبر باشد. به همین خاطر محمد پورکار چکیده و تست‌های مهم و استاندارد این مبحث را در چهار جلد برای دانشجویان گرامی نوشته است تا در آسان‌سازی مفاهیم این حوزه، مفید و موثر واقع گردد. هر جلد از مجموعه این کتاب کار شامل گزیده مفاهیم، تست و پاسخنامه‌ای از مهم‌ترین موضوعات در جامعه‌شناسی خواهد بود.

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه‌شناسی - جلد 1 مناسب چه کسانی است:

این کتاب کار می‌تواند برای دانشجویان علوم اجتماعی در کنکور دکترا، کارشناسی ارشد و آزمون‌های داخلی دانشگاه‌ها کاربرد داشته باشد.

در بخشی از کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1 می‌خوانیم:

پدیده‌های اجتماعی سه دسته‌اند:

الف) مرفولوژی اجتماعی: شامل خصوصیاتی است که مربوط به ساخت و ترکیب مادی جامعه است. مانند: وضع سکونت، محل سکونت، پراکندگی و تراکم جمعیت و...

ب) فیزیولوژی اجتماعی: شامل پدیده‌هایی است که مربوط به کار کردها و روابط و نهادهای درون جامعه است. مانند: آموزش و پرورش و تاسیسات مربوط به آن، مذهب و سازمان‌ها و فرق آن و...

ج) رفتارهای گروهی و جمعی: شامل رفتارها، رویدادها، افکار، هیجانات، احساسات یا دیگر جنبه‌هایی است که در یک گروه، طبقه با ملت خاصی ممکن است وجود داشته باشد.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: مبانی جامعه شناسی
فصل 2: جامعه شناسی عمومی
فصل 3: جامعه شناسی گیدنز
فصل 4: تغییرات اجتماعی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات115
زبانفارسی
شابک978-622-00-2124-7
موضوع کتابکتاب‌های کنکور کارشناسی ارشد
قیمت نسخه الکترونیک
39000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1

آمنه ابراهیمی
۱۴۰۱/۴/۹
کتاب خوبیه، به عنوان منابع تکمیلی نه تنها منبع برای مطالعه آزمون ها
مینا کریمی
۱۴۰۰/۲/۲۲
یک کتاب جامع درباره مفاهیم و تعاریف حوزه جامعه شناسی
حدیثه
۱۴۰۱/۱/۲۵
بسیار خلاصه و کلی بود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1

برای دریافت کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.