معرفی و دانلود PDF کتاب شهر فرنگ

عکس جلد کتاب شهر فرنگ
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شهر فرنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شهر فرنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شهر فرنگ

کتاب شهر فرنگ حاوی 57 پوستر با موضوع تمدن آمریکاست که با متن‌‌هایی مرتبط همراه شده است. علی داودی در این کتاب سعی کرده، با نگاهی به تاریخ و تمدن آنچه که ما امروزه ابرقدرت جهان می‌نامیم به بررسی و معرفی لایه‌ای درونی‌تر از آمریکا بپردازد.

گزینش توضیحات که توسط سرکار خانم عاطفه شیر محمدی صورت گرفته با محتوای هر اثر کاملاً متناسب بوده و گستردگی منابع مورد استفاده در نگارش توضیحات، نشان از صرف وقت و اهتمام کافی در گزینش آن‌ها دارد. هدف از کتاب شهر فرنگ، بیان دلایل خشم و نفرت مردم ایران از سیاست‌های دولت آمریکا عنوان شده است. هر یک آثار با توضیحی چند سطری همراه گردیده که درک اثر را برای مخاطبانی با سطوح متفاوتی از سواد بصری امکان پذیر می‌سازد.

اغلب آثار از وضوح و صراحت بیان برخوردارند و طراح در سازماندهی به عناصر اثر در جهت انتقال پیام آن، به موفقیت نائل آمده است. همچنین ترکیب بندی و سازماندهی عناصر در اغلب نمونه‌ها به خوبی صورت پذیرفته است.

در نخستین اثر که به واسطه ایده جالب توجه آن انتخاب گردیده از طرح پوستر مشهور «عموسام» که در جریان جنگ جهانی اول و دوم به منظور جذب جوانان آمریکا برای پیوستن به ارتش طراحی شده بود، بهره گرفته شده است. آن‌گونه که در طرح مشاهده می‌شود، دست عموسام که در پوستر اصلی در حال اشاره به مخاطب است، در این طرح نقابی را با چهره بن لادن، در مقابل صورتش نگاه داشته که اشاره‌ای صریح به ارتباط گروهک تروریستی القاعده با دولت آمریکاست. علاوه بر این، طراح مقصود خود را با تغییر واژه army در نوشتار پوستر اصلی به واژه mask نمایان ساخته است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شهر فرنگ
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیزش نو
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۲
زبانفارسی
شابک978-600-92782-8-2
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شهر فرنگ

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شهر فرنگ

برای دریافت کتاب شهر فرنگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.