معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر

عکس جلد کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر

کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر، دربرگیرنده‌ی چهار داستان قدیمی است که شخصیت‌های اصلی این داستان‌ها حیواناتی مانند الاغ، شغال و... هستند و پیام‌های اخلاقی مهمی دارند. مطالعه‌ی این حکایت‌ها برای هر کودکی می‌تواند مفید باشد.

موضوع کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر چیست؟

این کتاب چهار داستان دارد که در هر کدام از داستان‌ها تلاش می‌شود تا پیامی اخلاقی به شما منتقل گردد. داستان نخست که شغال و طبل نام دارد به ماجراجویی‌های شغالی می‌پردازد که به انسان‌ها نزدیک می‌شود در صورتی که تمام دوستانش به او هشدار داده بودند که نباید به انسان‌ها نزدیک شود. داستان دوم هم که آواز الاغ نام دارد و زندگی الاغی را روایت می‌کند که همواره در حال کار کردن است اما صاحبش به او غذا نمی‌دهد و همیشه گرسنه است. این الاغ شبی به دنبال غذا می‌گردد و با شغالی دوست می‌شود.

شغال آبی که نام داستان بعدی است به ماجرای شغالی می‌پردازد که به صورت اتفاقی به رنگ آبی درمی‌آید و از همین اتفاق به سود خود بهره می‌برد. داستان پایانی نیز تحت عنوان با اتحاد همیشه برنده هستید به اتحاد حیوانات در برابر تله‌های انسان‌ها می‌پردازد.

مجموعه‌ی قصه‌‌های پندآموز کهن (Great tales from Panchatantra) تلاش می‌کند تا با بازنویسی و تصویرسازی داستان‌های کهن، تعریفی جدید از آن‌ها ارائه دهد و به رشد و آموزش فرزندان این سرزمین یاری برساند.

کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان‌ها بسیار جذاب هستند و مفاهیم عمیقی دارند و برای کودکان 4 تا 8 سال آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر می‌خوانیم:

حیوانات جنگل می‌خواستند از آدم‌ها که موجودات عجیب و غریبی بودند، دور بمانند. برای همین هم حرف شغال را قبول نکردند و با او نرفتند. یکی از آن‌ها گفت: «ما نمی‌خواهیم آدم‌ها ما را بگیرند.» یکی دیگر از آن‌ها که می‌لرزید، گفت: «خدا می‌داند این آدم‌ها چقدر می‌توانند وحشتناک باشند.»

فهرست مطالب کتاب

شغال و طبل
آواز الاغ
شغال آبی
با اتحاد، همیشه برنده هستید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر
مترجمعلی محمدپور
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات65
زبانفارسی
شابک978-600-7839-81-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر

Hengameh Raeisi
۱۳۹۹/۵/۷
اصلا توصیه نمی‌کنم.
من یه کتاب دیگه با عنوان مشابه از همین انتشارات و همین نویسنده تو همین کتابراه که به صورت رایگان بود رو خوندم (داستان اول)، نه تنها هیچ پندی در داستان اولش ندیدم، بلکه خیلی بدآموزی هم داشت... برای همین دیگه بقیه رو نخوندم.. ‌
قاسم قربانی
۱۴۰۲/۱/۲۲
سری کتاب‌های قصه‌های پند آموز واقعا خوبه تصاویر با کیفیت کلمات مناسب کودک و...
امنه احمدی
۱۴۰۱/۴/۱۲
کتاب جالبی بود داستانش قشنگه
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر

برای دریافت کتاب قصه‌های پندآموز کهن: آواز الاغ و قصه‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.