معرفی و دانلود PDF کتاب هیچ وقت به هم نخندیم!

عکس جلد کتاب هیچ وقت به هم نخندیم!
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هیچ وقت به هم نخندیم! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هیچ وقت به هم نخندیم! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هیچ وقت به هم نخندیم!

کتاب هیچ وقت به هم نخندیم! نوشته‌ی سارا قهرمانی، داستان آموزنده‌ی جوجه تیغی‌ای را به تصویر می‌کشد که دوستش او را مسخره می‌کند و او از این بابت بسیار ناراحت می‌شود. این قصه که از مجموعه آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است مفاهیم مهمی مانند مهربانی، احترام و مسخره نکردن را به کودکان می‌آموزد.

درباره‌ی مجموعه داستان کودک آموزش مهارت‌های زندگی

آشنایی کودکان با مهارت‌های گوناگون زندگی سبب می‌شود عملکرد بهتری در فعالیت‌های روزمره‌ی خود داشته باشند. نقش والدین در تشویق کودکان به یادگیری این مهارت‌ها و لزوم تقویت اعتماد به نفس کودک، به سازگاری بیشتر آن‌ها در انجام وظایفشان کمک‌ می‌کند. به عبارت دیگر محیط خانه و مدرسه می‌تواند بستر مناسبی باشد تا کودک را نسبت به پذیرش مسئولیت‌های تازه و حل تعارضات هر مرحله از رشد آماده کند. در مجموعه کتاب آموزش مهارت‌های زندگی که توسط نشر آبستا منتشر شده، داستان‌هایی با موضوع مهارت‌های مختلف زندگی تالیف شده تا والدین به مدد دنیای ادبیات برای چالش‌های یادگیری کودکان خود راهکارهای مناسبی پیش روی خود داشته باشند.

کتاب هیچ وقت به هم نخندیم! برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب آموزنده برای کودکان 3 تا 7 سال نوشته شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هیچ وقت به هم نخندیم!
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-622-6580-46-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هیچ وقت به هم نخندیم!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب هیچ وقت به هم نخندیم!

برای دریافت کتاب هیچ وقت به هم نخندیم! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.