معرفی و دانلود رمان ناف بر

عکس جلد رمان ناف بر
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی رمان ناف بر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی رمان ناف بر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی رمان ناف بر

کتاب ناف بر، به تالیف فریبا امینی امینه، حکایت زندگی همه‌ی ماست. حکایت غم و شادی، عشق و دلدادگی، وصال و جدایی، وفا و جفا، مردانگی و نامردمی...

رمان ناف بُر برگرفته از تخیلات و تجربه‌های تلخ و شیرین فریبا امینی امینه است که با نثری ساده و روان مخاطب را پابه پای داستان می‌کشاند تا جایی که خواننده خود را در صحنه‌ی داستان تصوّر کرده و در واقع تا پایان کتاب با کاراکترهای قصه زندگی می‌کند و در طول این مسیر به هیچ وجه احساس خستگی و ملال نخواهد کرد.

در بخشی از رمان ناف بر می‌خوانیم:

دیدی بی‌حیای چش سفید، دیدی چه جوری اسممو انداختی سر زبون هر مرد و نامرد؟! یه عمر صورتمو با سیلی سرخ نیگه داشتم و آبروداری کردم که امروز از یه بی‌ناموس کمتر از زن که ناموس خودش هر شب زیر دس یه نفره سرکوفت تو رو بشنفم؟ خاک عالم تو سر من! کاش مرده بودم! کاش بچّه هام بی‌پدر شده بودن و تو بی‌شرم بی‌آبرو رو ننه صدا نزده بودن!
دهان آمیرزا کف کرده بود و به نفس نفس افتاده بود. یک بند هوار می‌کشید و بدوبیراه می‌گفت و به آذر که خون دهان و دماغش یکی شده بود مهلت حرف زدن نمی داد.
مملی با صدای بلند گریه می‌کرد. امیرعلی دست او را گرفته بود و کنج دیوار حیاط کز کرده بود و هاج و واج به کوکب نگاه می‌کرد.
کوکب طاقت نمی‌آورد. از بیرون به در اتاق می‌کوبید و به پدرش التماس می‌کرد:
آقاجون قربونت برم، آقاجون دورت بگردم، تو رو ارواح ننه‌م ولش کن! تو رو جون مملی نزنش! دیگه بسه شه تو رو خدا درو واکن!
قربانعلی همسایه دیوار به دیوار که با صدای نعره‌های آمیرزا آمده بود لب پشت بام تصمیم داشت از راه خرپشته به حیاط بیاید که کوکب متوجّه شد و قبل از این که پائین بیاید به طرفش رفت.
قربانعلی چشمش که به کوکب افتاد ایستاد، دستش را به کمرش زد و با صدای فریاد مانندی پرسید:
- همسایه چه خبره؟ آقات چشه؟ چرا افتاده به جون این زن بدبخت داره می‌کشدش؟ خدا رو خوش نمیاد. همین جوری وایسادی نیگا می‌کنی؟ برو جلوشو بگیر!!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابرمان ناف بر
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۲۱
زبانفارسی
شابک978-600-90387-6-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات رمان ناف بر

س حسنپور
۱۳۹۹/۳/۶
اول خسته نباشید ودست مریزاد به خانم امینی. دوم اینکه خیلی خوشحالم که یه زنم و تو این دوره به دنیا اومدم نه زمان روایت داستان. ادم دلش اتیش میگیره مظلومیت زن اون دوره زمونرو میبینه میخونه. واقعا ادم میمونه تو کار این مردا واقعا بچه انقدر ارزش داره که این بلاهارو ادم سر عشقش بیاره. حالا خوبه به قول و خود سلمان شب وروز برای کوکب بینوا گریه میکرده بعد چند سال رفت سرش زن اورد!!!!!از کل مردای داستان بیشتر از همه سلمان حال ادمو بهم میزد با اون رفتاراش با کوکب کبری. دلم سوخت واسه کوکب وقتی رفته جلوی در اتاق کبری لباسای شووورشو بگیره که اون حرفا رو شنید و گریه کردم واقعا. درکل نگارشش رو خیلی دوست داشتم مخصوصا اینکه به عمد بعصی واژه‌ها به زبان محاوره تهران قدیم نوشته شده بود😊🙏
محیا جلل
۱۳۹۸/۱/۱۶
سلام خانم امینی کتاب رو خوندم بسیار لذت بردم قصه بسیار عالی نوشته شده بود اونقدر جذاب و گیرا بود که من از یک جایی، داستان رو یک فیلم کامل با دقیق‌ترین جزئیات میدیدم وعجیب اینکه حتی بدون اینکه خودم نقشی در انتخاب بازیگران داشته باشم همگی خودشون در ذهنم جمع شدند، نکته دیگر اینکه بسیار دقیق به جزئیات پرداختید و این حجم دقیق جزئیات نه تنهااز جذابیت قصه کم نکرد بلکه به دلیل ادبیات بسیار قوی داستان رو جذاب تر میکرد و نکته آخر اینکه چقدر داستان فراز و فرود‌های محکمی داشت لحظه‌های بیم و امید لحظه‌های ترس و شادی، بسیار عالی بود بانو خداوند بر توفیق‌تان بیفزاید.
جواد مردانی
۱۳۹۸/۱/۱۷
اژ این که هنوزهم در میان نویسندگان کشورمون هنرمندانی هستند که به این زیبایی و با رعایت همه‌ی قواعد داستانی آثاری را بوجود می‌آورند که در ذهن خواننده ماندگار خواهد شد به خودم می‌بالم‌ به نظر من این کتاب از هر نظر بی‌نقص و با ادبیاتی بسیار جذاب و دلنشین ارزش بارها خواندن را دارد‌. سپاسگزارم از زحمات خانم فریبا امینی و سایت کتابراه. واقعا فوق العاده بود.
مریم بهارلو
۱۳۹۸/۱/۲۰
سلام. ممنونم از نویسنده عزیزم و سایت خوب کتابراه. این کتاب واقعا بینظیره. هم از لحاظ محتوا و هم از نظر نوشتاری. دست بانو امینی درد نکنه. خیلی لذت بردم و حتی یک دقیقه نتونستم دست از خوندنش بکشم. دیگه نمی‌دونم چی بگم. هزار ستاره لایقشه. بازم ممنونم.
شهربانو محمدی
۱۳۹۸/۱/۱۴
نویسنده قلم بسیار روانی دارن واقعا به دلم نشست و دو سه روزه تموم کردم خوندنشو ولی انگار دارم با آدمای توی کتاب زندگی می‌کنم‌. خیلی خوشم اومد. آفرین و خداقوت می‌گم به نویسنده خانم فریبا امینی. ممنون
مهناز رازقی
۱۳۹۸/۱/۳
بانثردلنشین و قلم روان نویسنده چند روزی به دوران خوش کودکی سفر کردم و درلحظه لحظه آن زندگی کردم این کتاب ارزش ده بار خواندن را دارد مررررررسی از بانو امینی منتظر آثار خوب دیگه تون هستم
الهام سلیمی
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
واقعا آدم از امتیازی که بعضی دوستان میدن تعجب میکنه. دست نویسنده محترم درد نکنه ولی وقتی به یه کتاب در این حد چنین امتیاز بالایی میدین سطح توقع میره بالا. از نظر من ارزش وقت گذاشتن نداشت.
امید ن
۱۳۹۸/۱/۱۴
کتاب فوق الاده و دلنشینی بود که من در دوشب تمام کتاب رو خواندم و لذت بردم ممنون از کتاب راه بابت کتابهای خوبی که در سایت میگذارد و ممنون از نویسنده محترم کتاب ناف بر که خیلی عالی و جذاب بود
فریبا امینی امینه
۱۳۹۹/۹/۲۱
دوستان عزیزم! نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی شما خوبان می‌تواند مرا در نگارش هر چه بهتر کتاب‌هایم یاری کند. از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم. فریبا امینی امینه
کاربر یاری
۱۴۰۰/۴/۱۰
قصه خوبی بود. انگار پای صحبت مادر بزرگ یا پدر بزرگ نشستی و او داره برات از خاطراتش تعریف میکنه. به خوبی میشه تصویر سازی کرد. با تشکر از خانم امینی.
نیایش افراخته
۱۴۰۰/۳/۲۶
داستان و محتوای خوبی داشت ولی در تکه‌هایی از داستان به شخصیت زن خیلی زور وارد شده بود که در دنیای امروزی فکر نکنم زنان زیادی باشند که پذیرای همچین ستمی بشن
یاسمین ف
۱۳۹۸/۲/۱۲
عالی بود چند تا اشکال ویراستی داشت ولی قصه عالی بود بعد از مدتها حال روحم خوب شد با خوندن یک داستان خوب خسته نباشین نویسنده محترم
هادی آیتی پور
۱۳۹۸/۱/۶
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت نویسنده‌ی محترم خانم امینی کتاب خیلی عالی بود و خاطرات جوانی مرا زنده کرد با امید خواندن کار‌های جدیدتان.
Shahab Ahmadi
۱۳۹۸/۱/۵
ممنون از نویسنده و کتابراه بابت کتاب بسیار جذاب و خاطره انگیز ناف بر، مطالعه کردم و خیلی لذت بردم.
مریم حیدری
۱۳۹۷/۱۲/۶
شروع خوبی داشت ولی روند داستان و پایان اون ب خوبیه شروعش نبود... جدای اینکه نثر دلنشین وشیرینی داشت.. ممنون از نویسنده
مشاهده همه نظرات ۴۳

راهنمای مطالعه رمان ناف بر

برای دریافت رمان ناف بر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.