معرفی و دانلود PDF کتاب پاک و پاکیزه

عکس جلد کتاب پاک و پاکیزه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پاک و پاکیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پاک و پاکیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاک و پاکیزه

کتاب پاک و پاکیزه نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، به کودکان آموزش می‌دهد که چطور بهداشت فردی خود را رعایت کنند و از این طریق مراقب سلامتی‌شان باشند.

موضوع کتاب پاک و پاکیزه (Tout propre) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب، طریقه صحیح حمام کردن و مسواک زدن و دست شستن را به کودکان می‌آموزد و روش‌های مختلف حمام کردن در کشورهای مختلف را معرفی می‌کند.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب پاک و پاکیزه برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و مفید است و نکات خوبی را درباره بهداشت فردی به آنان می‌آموزد.

در بخشی از کتاب پاک و پاکیزه می‌خوانیم:

بیش از دو هزار سال پیش، در دوره رومیان، مردم به چشمه‌های آب گرم می‌رفتند. آن‌ها همدیگر را در این حمام‌های عمومی بزرگ ملاقات می‌کردند تا هم ورزشی بکنند و با دوستان خود گفت‌وگویی انجام دهند، هم ماساژی داده شده یا در حوضچه‌های آب داغ، آب گرم یا آب سرد آب‌تنی کنند. چقدر لذت‌بخش!

ولی انسان‌ها همیشه آن‌قدرها هم پاکیزه نبوده‌اند. در زمان لوئی چهاردهم، مردم گمان می‌کردند که آب ماده‌ای خطرناک است و فکر می‌کردند خاک آن‌ها را از بیماری‌ها حفظ می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پاک و پاکیزه
نویسنده
مترجممجید مجیدی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-88-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پاک و پاکیزه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پاک و پاکیزه

برای دریافت کتاب پاک و پاکیزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.