معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌ی ابر و باران

عکس جلد کتاب قصه‌ی ابر و باران
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌ی ابر و باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌ی ابر و باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌ی ابر و باران

کتاب قصه‌ی ابر و باران جلد هفتم از مجموعه هفت جلدی آن مان نباران اثر مصطفی رحماندوست، دارای نمایشنامه کوتاه آهنگین و مضامین اخلاقی و تربیتی برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» است.

این نمایشنامه‌ها برای «بازی» بچه‌های چهار تا شش سال نوشته شده است. سعی شده اجرای نمایشنامه‌ها با امکانات کم و در محیط‌های پیش‌دبستانی و خانه‌ها امکان‌پذیر باشد. در این نمایشنامه آهنگین سه کودک شخصیت‌های نمایش هستند و پدر و مادر یا مربی هم می‌توانند کارگردان باشند. مضامین این نمایشنامه‌ها اخلاقی و تربیتی می‌باشد و هدف از نوشتن مجموعه حاضر این است که بچه‌ها سر مسائل کم‌ اهمیت بگو مگو و دعوا نکنند و خودشان را برتر و مثبت‌تر از دیگران ندانند. این مجموعه به گونه‌ای است که کودک هم ابر باشد و هم باران. هم پدر باشد و هم مادر و...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌ی ابر و باران
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-03-0334-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک، کتاب شعر کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌ی ابر و باران

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌ی ابر و باران

برای دریافت کتاب قصه‌ی ابر و باران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.