معرفی و دانلود کتاب بپر

عکس جلد کتاب بپر
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بپر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بپر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بپر

استیو هاروی در کتاب بپر با ارائه راهکار‌هایی کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا با تصمیم‌گیری‌های صحیح در زندگی به رویاهای خود دست یابید.

تئوری رزق یکی از اساسی‌ترین مفاهیم در دیدگاه اسلامی نسبت به تامین معاش است. در این دیدگاه خداوند بزرگ‌ترین و تنها رزاقی است که رزق و روزی را برای بشر مقرر می‌دارد. استیو هاروی (Steve Harvey) بدون هیچ اطلاعی از این تئوری اسلامی حرف‌هایی زده در رابطه با رسیدن به آرزوها و وسعت دادن به رزق که کاملاً منطبق با دیدگاه دین مبین اسلام است.

استیو هاروی در کتاب بپر (Jump) با زبانی بسیار خودمانی و طبق زبان محاورۀ خودش با شما صحبت می‌کند. به عقیده او هر شخص موفقی پریده است! آن‌ها رؤیاها و امیدهایشان را جمع کرده‌اند و یک جهش ایمانی به سمت آن رؤیاها و امیدها کرده‌اند. وقتی خداوند همه‌ی ما را آفرید، به تک‌تک ما هدیه‌ای عطا کرد. او هرگز روحی را بدون عطا کردن یک هدیه به آن شخص نیافریده است. لطفاً راجع به هدیه‌تان به عنوان فقط یک استعداد در دویدن، پریدن، آواز خواندن، یا رقصیدن فکر نکنید.

استیو هاروی به وضوح چگونگی مواجهه ظاهری با مشکلات طاقت فرسای عجیب و غریب را می‌داند. او در کالج شکست خورد، بی‌خانمان در ماشینش زندگی می‌کرد و در جایی به IRS سرویس نوسازی آمریکا میلیون‌ها بدهکار بود. اما با الهام بخش‌ترین کتابش تا این تاریخ، رتبه اول نویسنده پرفروش نیویورک تایمز را به دست می‌آورد. او نه فقط با این سختی‌ها زندگی کرده بلکه بر آن‌ها فائق آمده؛ او پریده است. یک جهش در اعتقادات که سبب شده تا تبدیل به یکی از مردمی‌ترین و موفق‌ترین هنرمندان روی زمین شود.

هاروی در ابتدا مفهوم پرش را در انتهای فیلم‌برداری مجموعه شوهای پربیننده‌اش "فمیلی فاد" معرفی کرد. در حال صحبت با بینندگان استودیویی با این عنوان که تنها او می‌تواند جایزه امی را صاحب شود، بی‌اختیار نصایح عاطفی در مورد رازهای موفقیتش ارائه می‌دهد. ویدئو به سرعت تکثیر می‌شود و توسط 58 میلیون بیننده در سراسر جهان دیده می‌شود.

استیو هاروی نویسنده‌ای است که رتبه اول بهترین فروش نیویورک تایمز در کتاب‌هایی مثل یک برنده رفتار کن؛ مثل یک برنده فکر کن، مثل یک زن رفتار کن، مثل یک مرد فکر کن و سخن مستقیم بگو، دنباله حرف‌ها رو نگیر است. او جایزه چندگانه NAACP (موسسه ملی ارتقای سیاهان) و جایزه امی را گرفته و در مجموعه کارهای مردمی‌اش شامل شوی صبحگاهی استیو هروی، میزبان شوی روزانه در NBC، میزبان فمیلی فاد، سلبریتی فمیلی فاد و اخیراً سیتل بیگ شات NBC بنیانگذار بنیاد استیو و مارجوری است.

جملات برگزیده کتاب بپر:

- هرگز نگذارید اشتباه‌های گذشته یا ترس‌هایتان شمارا از پریدن بازدارد.
- زندگی یک سری عبرت‌های یاد گرفتنی است و مغلوب کردن شکست‌هاست.
- هر پیروزی باید اعتمادی را برای یاددادن به شما که حتی بیشتر از آن‌ هم ممکن است تقویت نماید.
- رؤیای شما همه‌ چیز شماست، آن بزرگ‌ترین قسمت از زندگی شماست و درون رؤیا خوابیده بزرگ‌ترین فرصت موفقیت شما.
- دارایی‌تان را در زندگی از کسانی تشکیل دهید و خود را توسط افرادی در محاصره قرار دهید که فقط افراد مثبت‌اندیش هستند.

در بخشی از کتاب بپر می‌خوانیم:

مادر من به پدرم که تحصیلات کلاس سوم را داشت درس می‌داد که چطور بخواند و بنویسد. او برای یک شرکت پیمانکاری کار می‌کرد. اغلب من و برادرهایم کمک می‌کردیم در کارهای سایت ساختمان‌سازی به او؛ اما کار کردن همه‌ی روز با دستانم، انجام کار کمرشکن، گاهی اوقات در بیرون زیر آفتاب سوزان یا سرمای منجمدکننده، برای من ساخته نشده بود.

وقتی‌که کار نمی‌کردم یا به مدرسه نمی‌رفتم، من با دوستانم بیرون می‌زدیم - ریکاردو، مانی باچ، اِل، لیل جان، گیل و بیگی ویگ. ما به یک مدرسه‌رفته بودیم: مدرسه ابتدایی پارک وو، سپس دبیرستان گلن ویل، وقتی ریکاردو گفت قصد دارند به دانشگاه کنت بروند، من تصمیم گرفتم که منم بروم و اقدام کردم.

وقتی من به مادرم گفتم که قصد دارم به کالج بروم او گفت "بچه تو قصد داری کسی بشوی" رأی اعتماد او برای من همه‌چیز معنی می‌داد. این کار بزرگی بود برای من که پذیرفته شدم در دانشگاه کنت. من اولین شخص در فامیلم بودم که به کالج رفته. رفتن به کنت خوب بود. من هرگز دور از خانه زندگی نکرده بودم و دوروبر گروهی از مردم که شبیه من نبودند مرا در معرض چیزهای تازه‌ای قرارداد. من یک عالمِ تجربیات بزرگ کسب کردم و یاد گرفتم دنیا بزرگ‌تر از خیابان 112‌ام در کلیولند است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
مقدمه: بپر
1: هیچ عبرتی مانند عبرتی که خریداری بشود نیست
2: در طبیعت هیچ خط مستقیمی نیست
3: اگر قصد داری به میان جهنم روی دررفتنت مصمم باش
4: زندگی یک کلمه چهارحرفی است
یک سفر و یک پریدن
5: یک انسان بدون بینش یا یک رؤیا هلاک می‌شود
6: به وجود داشتن پایان بده
زندگی کردن را شروع کن
قدردانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بپر
نویسنده
مترجمرضا وهاب زاده رودسری
ناشر چاپیانتشارات آوای هدهد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۰
زبانفارسی
شابک978-622-99910-4-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بپر

علی ارشاد
۱۳۹۸/۷/۸
متن شیوا و ترجمه روان در کنار مفهوم اصلی کتاب و باتوجه به شرایط فعلی جامعه ما این کتاب را از نظر من در جایگاه ویژه قرار داده است
از مترجم برای انتخاب این اثر تشکر میکنم
مطالعه این کتاب و توصیه میکنم
وحید خان
۱۳۹۹/۶/۹
سلام، واقعا ترجمه ماشینی و نامفهومی داره، انگار یه متن رو توی گوگل ترنسلیت داری میخونی. یکم به شعور مردم احترام بذارید لطفا.
setareh s
۱۳۹۸/۹/۲
در اینکه استیو هاروی سخنران حرفه‌ای هست و کتاباش واقعا مفیدن شکی نیست ٬ اما حس میکنم ترجمه و ویرایش این کتاب ضعیف بود!
ژاسمن شاهنظری
۱۳۹۸/۸/۱۳
کتاب بسیار خوبی بود ولی متاسفانه ترجمه بسیار بد بود و بنظرم حتما نیاز به ویرایش دارد
Sanaz Ramezanpur
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
محتوا خوب ولی ترجمه افتضاح، خیلی بد ترجمه شده، لطفا اگه ترجمه از مترجم دیگه هست بذارید لطفا
اسماعیل برهان نژاد
۱۳۹۸/۷/۳۰
تمام صحبتهای استیو‌ها روی قابل تامل و بشدت آموزنده‌است. فقط اگر کلمات ویرایش حرفه‌ای تری داشت. عالی میشد.
جابر شهیدی فر
۱۳۹۹/۹/۱۸
کتاب عالی بود. کاربردی. تاثیر گذار. اما مترجم سوادش در حد سوم ابتدایی گیر کرده بود....
مهدی سلطان
۱۳۹۸/۸/۲۲
کتاب بسیار عالی از نویسنده بسیار عالی فقط ترجمش سلیس و روان نیست
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب بپر

برای دریافت کتاب بپر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.