معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم

عکس جلد کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم

کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم نوشته‌ی علی یگانه، شامل چندین آزمون و درس‌نامه و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحانات این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1و 2 درس به درس طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 10 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق با امتحان پایان سال طراحی و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان زبان انگلیسی احتیاج دارید، فقط در 11 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه هفتم مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان انگلیسی هفتم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات59
زبانفارسی
شابک978-600-412-470-6
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه اول
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم

علیرضا عوض زاده
۱۴۰۲/۸/۱۳
من ترم ۹ انگلیسی هستم به نظرم یه زمانی به کارم میاد چون سوالات خوبی داره به هر حال من درسنامش رو نخوندم چون ترم یک کامل خونده بود درسشو
آوا محمدی
۱۴۰۱/۱۰/۹
خیلی خوب برای شب امتحانتون پیشنهادش میکنم جزوه‌ها کامل و نمونه سوالا عالی
آرتین احمدی
۱۴۰۱/۲/۳۱
خیلی ممنون از نویسنده کتاب و تشکر ویژه از اپلیکیشن کتابراه👍🏻👍🏻
محمد کریم درخشیده
۱۴۰۲/۹/۵
عالی بود
ممنون و متشکر از کتابراه و نویسنده محترم
جعفر اسماعیلی
۱۴۰۱/۱۱/۱۴
بسیار عالی و اموزنده
فاطمه زهرا شریفی
۱۴۰۱/۹/۱۰
خیلی خیلی عالی بود ممنونم
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم

برای دریافت کتاب شب امتحان انگلیسی هفتم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.