معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی

عکس جلد کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی

کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی نوشته‌ی امیر زراندوز، حاوی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحانات این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق امتحان پایان سال طراحی و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان ریاضی و آمار احتیاج دارید، فقط در 10 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دهم رشته‌ی انسانی مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات40
زبانفارسی
شابک978-600-412-153-8
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی

Arash
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
برای دوره مطالب و همینطور برای استفاده از نمونه سوال‌های متنوع و گوناگون بسیار عالیه فقط اینکه شما هر مبحثی رو نمیفهمید و مجبورید از ویدئو‌های کمکی استفاده کنید ولی خب در کتاب تلاش شده به ساده‌ترین زبان مسائل آمده باشه
شقایق
۱۴۰۱/۱۰/۳
باسلام به نظر من اگه شما کل کتاب ریاضی رو یه نگاه کرده باشید و بیایید این کتاب رو حل کنید حتما 20 میگیرید من ممنونم از انتشارات خیلی سبز کتاب هاشون واقعا عالی هست و با خواندن انها میتونید راحت 20 بگیرید.
اهو اصلانی
۱۴۰۱/۳/۱۲
بنظرم فقط برای فصل سوم که حفظی هست بیشتر مناسبه و برای بقیه درس‌ها نمیشه با خوندن فول شد و باید فیلم‌های حل تمرین ببینید حتما. ولی بارم فصل سوم ۶/۵نمرس و از بقیه فصلا بیشتره
سعیده امینی
۱۴۰۱/۲/۹
با سلام این که کتابی با پوشش دهی مختصر، مفید و البته جامع به زبانی ساده و قابل درک و فهم مطالب ریاضی را بیان کند بسیار عالیه...
فاطمه جلالی
۱۴۰۲/۸/۹
خیلی خوب جمع بندی شده
Zahra Hamidi
۱۴۰۱/۶/۸
سوالات خوب و کاربردی.
افرا درویش
۱۴۰۰/۱۰/۹
بد نبود ولی میتونست بهتر باشه
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی

برای دریافت کتاب شب امتحان ریاضی و آمار 1 - دهم انسانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.