معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی

عکس جلد کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی

کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی نوشته‌ی روح الله علی پور، شامل چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحانات این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق امتحان پایان سال طراحی و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان فیزیک احتیاج دارید، فقط در 17 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌ی ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات57
زبانفارسی
شابک978-600-412-491-1
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی

محمد عرفان جلالی
۱۴۰۱/۴/۱۴
کتاب خوبیه
دوستانی که از درسنامه شب امتحانی کتاب استفاده میخوان بکنن بدونن که اگه از قبل لای کتاب درسی رو باز نکرده باشین و بخواین با مطالعه این کتاب نمره مطلوبی بگیرین در واقع دارین آب تو هاون میکوبید!
A.k
۱۴۰۲/۳/۱۲
عالی بود و توی حدود یک ساعت میتونین کل مطلب فیزیک 2 را جمع کنید
مبین یاراحمدی
۱۴۰۲/۲/۲۸
اگه از قبل جزوه رو خونده باشی واسه دوره عالیه
صبا
۱۴۰۱/۵/۲۵
مطالب عالی و کامل مناسب برای امتحان
هومن بختیاری
۱۴۰۲/۳/۲۱
به درد بخور و کار راه انداز بود
مسعود نافعی
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
فوق‌ العاده و کاربردی
بهروز قهرمانی
۱۴۰۱/۹/۳۰
عالی 😘😘بهترین کتاب کمک درسی
عرفان عظیمی
۱۴۰۱/۹/۲۳
این کتاب عالی توصیه میکنم خریداری کنید
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی

برای دریافت کتاب شب امتحان فیزیک 2 - یازدهم ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.