معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم

عکس جلد کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم
قیمت:
8000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم

کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم نوشته‌ی بهروز حیدربکی، دربردارنده‌ی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحانات این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق امتحان پایان سال طراحی و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان عربی احتیاج دارید، فقط در 13 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌های تجربی و ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات53
زبانفارسی
شابک978-600-412-495-9
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم

محمد جواد مطاعی
۱۴۰۲/۱/۲۶
خیلی راضی‌ام
برای وقتایی که کمتر فرصت داری یا حال نداری
کارت رو راه میندازه
اگر خوب بخونی از رو درسنامه نمره خوبی میگیری
مبین یاراحمدی
۱۴۰۲/۲/۲۸
ی خلاصه از همه قواعد کرده واسه وقتی که نتونی کل کتاب رو بخونی خیلی کمکه
احسان شهاب
۱۴۰۱/۱۱/۴
اونجوری نیست که کامل باش و بتونی نمره خوب بگیری ولی پاس میشی
محمد علی زاده
۱۴۰۱/۹/۳۰
عالیه واقعا
هم کامل هم جامع و هم بدرد بخور
Mra5831
۱۴۰۱/۱۱/۸
درسنامه‌اش خیلی خوب بود
امین
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
مختصر و مفید بود
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم

برای دریافت کتاب شب امتحان عربی 2 - یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.