معرفی و دانلود PDF کتاب من گاستون بی‌خواب هستم

عکس جلد کتاب من گاستون بی‌خواب هستم
قیمت:
۱۴۸۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب من گاستون بی‌خواب هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب من گاستون بی‌خواب هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب من گاستون بی‌خواب هستم

کتاب من گاستون بی‌خواب هستم نوشته‌ی اورلی شین شو شین، داستان دوست داشتنی اسب تک شاخی را به تصویر می‌کشد که یک شب روی تختش دراز می‌کشد، اما اصلاً خوابش نمی‌آید و نمی‌تواند بخوابد. داستان این کتاب جذاب کودکان را با حالات و احساسات درونی‌شان آشنا خواهد کرد.

درباره‌ی کتاب من گاستون بی‌خواب هستم:

یک شب قشنگ گاستون روی تختش دراز می‌کشد و مادرش برای او قصه می‌گوید. وقتی قصه تمام می‌شود مادر، گاستون را بوسیده و به او شب بخیر می‌گوید اما گاستون حس خوبی ندارد و نمی‌تواند بخوابد.

او کارهای زیادی می‌کند تا بتواند بخوابد؛ اول به سراغ عروسکش می‌رود و او را به تختش می‌آورد، آب می‌خورد، به دستشویی می‌رود، اما هیچ کدام از این‌ها فایده ندارد. گاستون از اینکه نمی‌توانست بخوابد خسته و ناراحت شده بود تا اینکه با یک روش به خوابی شیرینی فرو رفت. به نظر شما گاستون چه کاری انجام داد؟ با داستان من گاستون بی‌خواب هستم (Je narrive pas a dormir) همراه شوید تا جواب این سوال را پیدا کنید.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های گاستون:

در این مجموعه با اسبی تک شاخ و کوچک آشنا می‌شوید که درونش سرشار از احساسات گوناگون است؛ همانند همه‌ی آدم‌های دیگر! برای مثال گاهی احساس خوشحالی می‌کند و گاهی بسیار ناراحت است. گاستون یک توانایی جادویی و خارق‌العاده‌ای دارد، یال‌هایش با توجه به نوع احساساتش به رنگ‌های مختلف آبی، صورتی، سبز، زرد و ... درمی‌آیند.

یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌هایی که همه‌ی انسان‌ها دارند، احساساتشان است. کودکان معمولاً در درک معنا و مفهوم احساسات خود مشکل دارند و نمی‌توانند آن‌ها را به خوبی کنترل کنند. همانطور که می‌دانیم همه‌ی ما از زمانی که متولد می‌شویم فقط به وسیله‌ی احساساتمان می‌توانیم با موجودات جهان هستی ارتباط برقرار کنیم، پس درک و شناخت آن از دوران کودکی بسیار اهمیت دارد.

این داستان‌ها راهنمایی برای کودکان و والدین است که در هر جلد آن با یکی از احساسات درونی انسان‌ها مانند غم، ترس، شادی و... آشنا می‌شوید. گاستون در هر جلد از کتاب یک احساس گوناگون را تجربه می‌کند، نشانه‌ها و دلایلش را می‌گوید و می‌خواهد احساسات خوبش را ماندگار و احساسات بد خود را تغییر دهد.

مجموعه گاستون (Gaston) با پیروی از نظریات علمی روانشناسی، کودکان و حتی بزرگسالان را با احساساتشان آشنا می‌کند. با کمک این کتاب‌ها می‌توانید احساسات منفی خود را دور کنید و حال بهتری نسبت به محیط اطراف و زندگیتان داشته باشید.

کتاب من گاستون بی‌خواب هستم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان رده‌ی سنی 3 تا 7 سال سرگرم کننده و جذاب است.

با اورلی شین شو شین آشنا شویم:

نویسنده‌ی این کتاب به مدت 10 سال به عنوان انیمیشن ساز فعالیت کرد. همین تجربه کاری منجر شد تا اورلی شین شوشین (Aurélie Chien Chow Chine) به سمت روانشناسی کودک روی بیاورد. او بعد از مادر شدن به سوفرولوژی علاقه‌مند شد که ترکیبی از مراقبه، یوگا و آگاهی از بدن است. اورلی توانست با آثارش آگاهی بسیار زیادی درباره‌ی انواع مختلف احساسات به کودکان بدهد.

در بخشی از کتاب من گاستون بی‌خواب هستم می‌خوانیم:

آهان! حالا بهتر شد.
گاستون عروسکش را نوازش می‌کند.
او در تختش غلت می‌زند و غلت می‌زند، اما باز هم نمی‌تواند بخوابد. اگر کمی آب بخورد چی؟
او بلند می‌شود: «مامان؟ بابا؟
می‌شود کمی آب به من بدهید، لطفاً؟»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب من گاستون بی‌خواب هستم
نویسنده
مترجمناهید درودیان راد
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-600-462948-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۸۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب من گاستون بی‌خواب هستم

سیده نرجس موسوی
۱۴۰۱/۲/۸
بی خوابی شبانه یکی از مواردیست که والدین از آن گله دارند، این کتاب به زبان کودکان راهکاری برای مهار بی خوابی‌های بی دلیل کودکان ارائه میدهد
عاطفه جمالی
۱۴۰۱/۵/۵
دختر ۳ سال و نیمش هست و خیلی خوشش امد
ساراجعفری
۱۴۰۱/۶/۵
قصه‌های عبرت آموز
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب من گاستون بی‌خواب هستم

برای دریافت کتاب من گاستون بی‌خواب هستم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.