معرفی و دانلود کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد

عکس جلد کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد

کتابی که پیش رو دارید، مجموعه‌ای از اشعار عاشقانه و کوتاه است که جواد گنجعلی آن را هنرمندانه به رشته تحریر در آورده است. اشعار کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد، در سبک شعر سپید و شعر موج نو سروده شده.

درباره کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد:

جواد گنجعلی در نگارش این مجموعه شعر از مضامینی همچون عشق، عرفان مدرن، غم فقدان چیزی یا کسی و دلتنگی بهره برده است. کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد مجموع هشتاد و هشت شعر کوتاه است که برخی از آن‌ها به سبک سپید و تعدادی هم به سبک موج نو هستند.

به طور کلی می‌توان گفت، در اشعار این کتاب وحدت موضوعی مشخصی نمایان است اما به لحاظ سبک و ویژگی‌های فنی شعری هر کدام با دیگری متفاوت می‌باشد؛ برای مثال تفاوت‌های عروضی در وزن و قافیه اشعار به چشم می‌خورد. همچنین از آرایه‌های گوناگونی فراخور موضوع شعر استفاده شده است که در شعرهای دیگر این مجموعه دیده نمی‌شود.

صور خیال در این مجموعه شعر به زیبایی ذهن و روح شما را نوازش می‌دهند. همچنین استفاده از صنعت تشخیص (جان‌بخشی) در اشعار این کتاب سبب دلنشین‌تر شدن شعرها شده است.

خواندن کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به مطالعه اشعار معاصر فارسی علاقمند هستید و از خواندن اشعار لطیف و عاشقانه در سبکی نوین لذت می‌برید، کتاب شعر بی‌تفاوتی در نور زرد را به شما توصیه می‌کنیم.

با جواد گنجعلی بیشتر آشنا شویم:

او شاعر و منتقد ادبی سرشناسی است که سال 1353 در یکی از شهرهای نیشابور متولد شد. جواد گنجعلی علاقه و استعدادش به دنیای ادبیات را از آغاز جوانی کشف کرد و در ابتدا به نوشتن داستان‌های کوتاه مشغول شد. اما کم‌کم در حلقه شعری نیشابور به شاعری گرایش پیدا کرد و در دهه هفتاد با تاثیر از قلم شاملوی فقید به سرودن شعر سپید پرداخت. از جمله دیگر آثار این نویسنده می‌توان به کتاب «چهارم شخص مفرد» و «دری بر پاشنۀ اندوه» و «صدای محزون موزیک در هدفن» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب بی تفاوتی در نور زرد می‌خوانیم:

تنها وقتی تو گندم می‌ریزی
قُمری‌ها گرد می‌آیند
روزی می‌خورند
و زیرلب ترانه‌های عاشقانه زمزمه می‌کنند
در حفره‌های قلبم
جای خون تو در گردشی
و در کاسۀ سرم لبالب که می‌شوی،
به‌شکل شعر بیرون می‌ریزی از تخیل
تو جایی از حیاط را می‌دانی
که شمعدانی‌ها بهتر گل می‌دهند
و گوشه‌ای از روسری‌ات هست
که جای تمیز کردن
دیوانه می‌کند قاب عکس‌ها را.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بی‌تفاوتی در نور زرد
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نگاه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-376-774-4
موضوع کتابکتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد

برای دریافت کتاب بی‌تفاوتی در نور زرد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.