معرفی و دانلود PDF کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون

برای دانلود قانونی کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون

کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون نوشته رمضان عباس نژادورزی و محمد نادعلی زاده چاری، به تحلیل و آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون که یک زبان همه منظوره است، می‌پردازد.

زبان برنامه ‌نویسی پایتون کاربردهای فراوانی دارد. به وسیله‌ی این زبان می‌توان برنامه‌های تحت کنسول، برنامه‌های تحت ویندوز (دسک‌تاپی)، برنامه‌های تحت وب، برنامه‌های کار با بانک اطلاعاتی، برنامه‌های تحت شبکه و غیره را اجرا کرد. پایتون برای پیاده‌سازی این برنامه‌ها از کتابخانه‌های گوناگونی استفاده می‌کند.

در کتاب حل مسائل برنامه‌نویسی پیشرفته با پایتون، به بررسی بعضی از این کتابخانه‌ها و طرز بهره‌وری از آن‌ها می‌پردازیم. این کتاب دربر دارنده 8 فصل است.

فصل نخست، نمونه‌هایی از انواع اشتباهات و مدیریت کردن استثنا را توضیح داده است. فصل دوم، دربردارنده نمونه‌هایی از ماژول Turtle است. فصل سوم، دربردارنده نمونه‌هایی از ماژول Canvas (برای کشیدن شکل‌های گرافیکی گوناگون و نشان دادن تصویرها) است. فصل چهارم، در بر دارنده مثال‌های از بسته Tkinter (این بسته همراه با پایتون نصب می‌شود و برای تولید واسط کاربری مورد استفاده قرار می‌گیرد) است. فصل پنجم، مثال‌های فراوانی از برنامه‌نویسی هم‌زمان و پردازش موازی در پایتون دارد. فصل ششم، در بر دارنده مثال‌های از بسته PyQT (این بسته همراه با پایتون نصب نمی‌شود. به همین دلیل برنامه‌نویس باید نخست آن را نصب کند که برای تولید واسط کاربری پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرد) است. در فصل هفتم، مثال‌های از برنامه‌نویسی شبکه و استفاده ماژول socket را شامل می‌شود. فصل هشتم، یک پروژه از مبحث بانک اطلاعاتی را حل می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: مدیریت استثناها
فصل دوم: بسته Turtle
فصل سوم: بسته Canvas
فصل چهارم: واسط کاربری Tkinter
فصل پنجم: نخ‌ها و پردازش موازی
فصل ششم: واسط کاربری PyQt
فصل هفتم: شبکه در پایتون
فصل هشتم: بانک اطلاعاتی در پایتون
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات فناوری نوین
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات229
زبانفارسی
شابک978-600-7272-37-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش برنامه نویسی
قیمت نسخه الکترونیک
24900 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون

فرزاد قاسم پور
۱۳۹۸/۹/۴
سلام کتاب خوبیه، منتها تنها ضعفش بخش Qt هست که خیلی بهتر بود یه پروژه تکمیلی مثل بخش اخر کتاب که معرکست، به کتاب اضافه بشه، بخش Qt کتاب ضعف داره، فصل اول کتاب هم خیلی جالب نیست، ولی بخشای دیگه کتاب واقعا جای تحسین داره
hiva farhadi
۱۳۹۸/۱۱/۴
سطح پیشرفته را واقعا عالی توضیح داده و از آن خیلی راضی ام. با این کتاب سطح معلومات تون خیلی بالا می‌بره
به کسانی که سطح مقدماتی را گذرانده‌اند این کتاب رو به جد توصیه میکنم
سید علیرضا حسینی
۱۳۹۸/۹/۲۹
ایول خیلی خوب بود به دردم خورد ایشالا پیشرفت کنید.
محمد علی رضایی
۱۴۰۱/۳/۱۷
کتاب کامل و خوبی هست
Mohsen Hasanpor
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
خیلی ساده و قابل فهم
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون

برای دریافت کتاب حل مسائل برنامه نویسی پیشرفته با پایتون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.