معرفی و دانلود PDF کتاب در راهرو مدرسه ندویم

عکس جلد کتاب در راهرو مدرسه ندویم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب در راهرو مدرسه ندویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در راهرو مدرسه ندویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در راهرو مدرسه ندویم

کودکان با خواندن کتاب در راهرو مدرسه ندویم نوشته‌ی سارا قهرمانی، یاد می‌گیرند که باید به قوانین مدرسه احترام بگذارند و کارهای خطرناک انجام ندهند. این داستان آموزنده یکی از جلدهای مجموعه آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان به حساب می‌آید.

درباره‌ی مجموعه داستان کودک آموزش مهارت‌های زندگی

آشنایی کودکان با مهارت‌های گوناگون زندگی سبب می‌شود عملکرد بهتری در فعالیت‌های روزمره‌ی خود داشته باشند. نقش والدین در تشویق کودکان به یادگیری این مهارت‌ها و لزوم تقویت اعتماد به نفس کودک، به سازگاری بیشتر آن‌ها در انجام وظایفشان کمک‌ می‌کند. به عبارت دیگر محیط خانه و مدرسه می‌تواند بستر مناسبی باشد تا کودک را نسبت به پذیرش مسئولیت‌های تازه و حل تعارضات هر مرحله از رشد آماده کند. در مجموعه کتاب آموزش مهارت‌های زندگی که توسط نشر آبستا منتشر شده، داستان‌هایی با موضوع مهارت‌های مختلف زندگی تالیف شده تا والدین به مدد دنیای ادبیات برای چالش‌های یادگیری کودکان خود راهکارهای مناسبی پیش روی خود داشته باشند.

کتاب در راهرو مدرسه ندویم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب آموزنده برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در راهرو مدرسه ندویم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-658044-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در راهرو مدرسه ندویم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب در راهرو مدرسه ندویم

برای دریافت کتاب در راهرو مدرسه ندویم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.