معرفی و دانلود کتاب کی عاشقت شدم

عکس جلد کتاب کی عاشقت شدم
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کی عاشقت شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کی عاشقت شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کی عاشقت شدم

کتاب کی عاشقت شدم به قلم افسانه گل پرور، داستان زندگی دختری به نام مهسا را به تصویر می‌کشد که همراه با مادرش قصد دارند برای مدتی از خانه و خانواده خود دور بمانند.

در بخشی از کتاب کی عاشقت شدم می‌خوانیم:

مهسا بغض کرد و جواب داد: می‌دونم، اینم از شانس منه که سر پیری شدم سربار دخترم. خاک بر سرم کنن که عرضه ندارم برم یه لقمه نون برای خودم در بیارم و انقدر از تو کار نکشم. عاطل و باطل افتادم گوشه خونه و به هیچ دردی نمی‌خورم. انگار به جز پخت و پز و بشور و بساب تو خونه بابات دیگه هیچ کاری از دستم برنمیاد. شده بودم عین اسب عصاری که فقط بلد بودم دور خودم بچرخم و تو این مدت انگار فلج شدم.

لیلا با احتیاط گفت: اما بابا که گفت هرچقدر پول بخوای حاضره بهمون بده.

مهسا با خشم جواب داد: اما من حاضرم از گشنگی بمیرم و یه قرون از بابات نگیرم. با این‌که ارث و میراث بابای مرحوممو دادم دستش که به سرمایه شرکت و کارخونه اضافه کنه دلم نمی‌خواد محتاج اون باشم. بعد از اون حرفایی که بهم زد دیگه پولش به چه دردم می‌خوره؟ به خدا اگه بشنوم ازش پول گرفتی دیگه اسمتو نمی‌برم.

لیلا لبش را به دندان گزید و گفت: مامان بازم که رفتی سرخونه اولت. خودتم می‌دونی وقتی پای این‌جور چیزا وسط میاد من از خودتم سختگیرترم. ترجیح می‌دم همین‌طوری کار کنم تا از بابا پول بگیرم.

مهسا گفت: بابات خودشم هنوز نفهمیده با ما چیکار کرده. سر پیری آواره‌ام کرد و تو هم که وضعت معلومه و گناهش فقط به گردن اونه. سیروس کاری کرد که دیگه خودمم از خودم بدم میاد و احساس می‌کنم لیاقت هیچی رو ندارم و هیچی نیستم.

لیلا اخم کرد و گفت: مامان، انقدر دم از پیری نزن. آخه قربونت برم تو تازه چهل و هفت سالت شده، بخدا اگه یه کمی به خودت برسی از صد تا از این زنایی که من هر روز تو شهرک می‌بینم سرتری. چرا انقدر همش خودتو خوار و حقیر می‌کنی؟ کی گفته لیاقت هیچی رو نداری؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کی عاشقت شدم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات624
زبانفارسی
شابک978-622-209-184-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کی عاشقت شدم

رقیه سلیمی
۱۴۰۱/۹/۲۹
راستش این رمان برخلاف رمانهای دیگه که احساساتی وهیجانی و... هستن خیلی بروز وعالی یک رمان پلیسی وتقریبا جنایی هستش وبنده از خوندنش لذت بردم وخیلی نکات ریز وارزنده درش بود که از چشم خواننده‌های ریز بین دور نخواهد ماند ارزش خوندن داره حتما بخونیدش
آری
۱۴۰۰/۱۱/۴
اونجوری که دوست داشتم نبود
لیلا سرگو
۱۴۰۰/۳/۱۴
رمان خوبی بود خیلی قشنگ بود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب کی عاشقت شدم

برای دریافت کتاب کی عاشقت شدم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.