معرفی و دانلود کتاب به دنبال تو

عکس جلد کتاب به دنبال تو
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب به دنبال تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به دنبال تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به دنبال تو

کتاب به دنبال تو نوشته‌ی فاطمه سادات موسوی زندگی دختری به نام رویا را روایت می‌کند که آرزوهای بسیاری در سر دارد. رویا دختر بسیار زیبا و شادی است و دیگران به سرعت به او علاقه‌مند می‌شوند، اما او عاشق مردی است که به وصالش نمی‌رسد و زندگی از او روی برمی‌گرداند.

رمان احساسی و عاشقانه‌ی به دنبال تو درباره‌ی زندگی پرفراز و نشیب دختری زیبا و بازیگوش است که دل همه را می‌رباید. رویا آرزوهای بسیاری دارد اما بزرگ‌ترین آرزوی او رسیدن به عشق زندگی‌اش است، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد. زندگی رویا پس از این شکست عشقی، زیر و رو می‌شود و خوشبختی دیگر برای او معنا و مفهومی ندارد. رویا به جای زندگی با مرد رویاهایش مجبور است در کنار مرد دیگری باشد تا این‌که ... .

در بخشی از کتاب به دنبال تو می‌خوانیم:

خوشبختانه ریحانه تا آمدن مردها محو تماشای آن دزد دریایی شد و سکوت اختیارکرد. بعد از مدتی منصور و مسعود همراه لبخندی که بر لب داشتند در‌کنارمان نشستند و در همان لحظه چندگارسون میز شام را با سلیقه و مهارت خاصی چیدند و از آن جا دور شدند. غذاهای بسیار متنوع و رنگارنگی‌که حتی تلفظ به زبان آوردن بعضی از آن‌ها بسیار مشکل بود. و من فقط به غذای سنتی چلوکباب اکتفا کردم. ابتدا در مقابل چشمان منصور که زیرچشم به من نگاه می‌کرد به سختی چند قاشق به دهان‌گذاشتم اما وقتی‌که خود او متوجه معذب بودن من شد خود را سرگرم صحبت با مسعود و ریحانه کرد تا من راحت‌ترغذایم را بخورم. اما من از بابت‌کاری‌که منصور با من داشت نگران و مضطرب شدم و اشتهایم‌کور شد و خیلی زود از غذا خوردن سرباز زدم. منصور در همان لحظه با نگاه متعجب به من نگریست و‌ گفت: از غذا خوشتون نیامده؟!

لبخندی‌ کمرنگ بر لب آوردم و‌گفتم: خیلی هم خوب بود، ممنونم.

و نگاهم را به جانب دختروپسری‌که سرهایشان در هم فرو رفته بود برگرداندم و به نجواهای عاشقانه آن‌ها گوش سپردم. به یاد‌گذشته افتادم و قلبم به طپش افتاد وگونه هایم سرخ شد. منصور‌که دنباله نگاه مرا تعقیب‌کرده بود لبخند مبهمی بر‌لب آورد و در عالم افکارش غوطه ور شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به دنبال تو
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ندای الهی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۷۲
زبانفارسی
شابک978-600-6113-15-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به دنبال تو

شقایق محسنی
۱۳۹۹/۴/۱۳
نویسنده داستان خوبی را تعریف میکند ولی مرگ در این داستان ساده گرفته میشه مونس دختر رویا تمام هستی یک مادر خیلی راحت کنار گذاشته میشه وقتی کسی باعث مرگ عزیزت بشه چطور برمیگردی سمتش و از عشق حرف میزنی. عشق یک مادر با عشق یک دختر بی تجربه خیلی متفاوته که بامرگ به پایان برسد
میترا آرانی
۱۳۹۹/۶/۵
کتاب خوبی بود ولی فرازو ونشیب زیاد داشت
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب به دنبال تو

برای دریافت کتاب به دنبال تو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.