معرفی و دانلود کتاب از روی پل باز می‌گردم: 20 داستان از 20 نویسنده

عکس جلد کتاب از روی پل باز می‌گردم: 20 داستان از 20 نویسنده
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب از روی پل باز می‌گردم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از روی پل باز می‌گردم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از روی پل باز می‌گردم: 20 داستان از 20 نویسنده

کتاب از روی پل باز می‌گردم، دربردارنده‌ی مجموعه داستان‌هایی کوتاه است که توسط نویسندگان مختلف نوشته شده و به وسیله‌ی کاظم سلطانی گردآوری شده است.

درباره کتاب از روی پل باز می‌گردم:

بی‌گمان تعداد کسانی که استعداد نویسندگی دارند به هزاران هزار نفر می‌رسد. اما از میان این گروه عظیم چند نفر به رویای خود دست می‌یابند؟ در همه جای دنیا، می‌توانید مادر، پدر، دختر، پسر و فرزندی را بیابید که استعداد نویسندگی دارد و آرزویش این است تا روزی یک نویسنده بزرگ شود تا مردم اثر او را بخوانند و لذت ببرند.

بسیاری از این استعدادها در دوران کودکی یا نوجوانی در زنگ انشاء و ‌ادبیات، خود را بروز می‌دهند که اغلب به دلیل بی‌اعتنایی معلمان خسته، نادیده گرفته می‌شود. البته در این میان عده‌ای نیز مورد لطف خداوند قرار می‌گیرند و استعدادشان توسط باقی افراد بروز می‌کند.

داستان‌های این مجموعه از میان هزاران استعداد که در سراسر ایران بزرگ، پنهان و ناشناس زندگی می‌کنند با هدف معرفی آنان و یا ثبت در تاریخ گردآوری شده‌اند؛ چرا که بسیاری از این استعدادها در زمانی نه چندان دور در ردیف نویسندگانی بزرگ قرار خواهند گرفت.

کتاب از روی پل باز می‌گردم مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های کوتاه علاقه دارید، مطمئن باشید از این کتاب لذت می‌برید.

در بخشی از کتاب از روی پل باز می‌گردم:

هنگامی که کودکان، شادمانه با سارافون‌های خاکستری، بلوزهای شطرنجی، سنجاق سرهای روبان‌دار و کیف‌های دو چفتی‌شان راهی مدرسه بودند، بمب باران شهر باعث شد تا هر کسی به جای امنی پناه برد.

جنگ آغاز آوارگی بود. گروهی از آوارگان سوار بر اتوبوس بعد از پنج و شش ساعت به اردوگاهی در منطقه زاغه رسیدند.

میان هر خانواده یک چادر صحرایی، یک چراغ خوراک پزی، یک فانوس و چند پتو توزیع شد. در اردوگاه، سرویس بهداشتی، بیمارستان صحرایی، نانوایی و یک پاسگاه وجود داشت اما از مدرسه خبری نبود.

در کنار اردوگاه یک جاده بود و آن سوی جاده، رودخانه و آن سوی رودخانه، دهکده‌ای قرار داشت.

بچه‌ها در اردوگاه به تکاپو افتادند. در آن دهکده مدرسه‌ای بود.

بعد از گذشتن از جاده، می‌بایست از روی پل فرسوده‌ای که در دو سوی آن طناب ضخیم اما پوسیده‌ای قرار داشت، بگذرند که بعدها به کابوس شبانه بدل شد.

اهالی دهکده از حضور بچه‌ها راضی به نظر نمی‌رسیدند. هر از گاهی یک روستایی با الاغ یا قاطر برای خرید از شهر با احتیاط از روی پل می‌گذشت و پل که در طی سال‌ها زیر باد و باران و آفتاب فرسوده شده بود، می‌لرزید و صدا می‌کرد.

وقتی قرار شد بچه‌های اردوگاه در آن دهکده درس بخوانند، هر کدام تک تک به همراه والدین خود به دهکده آمدند و وقتی که خواستند به اردوگاه باز گردند، جمعیتی شدند که عبورشان از روی پل، اهالی را نگران می‌کرد، مبادا این چهار تکه تخته و طناب فرسوده آن بگسلد و آن‌ها را رودخانه پرخروش ببلعد؛ پس آن‌ها را راهنمایی کردند که باز، تک‌تک از پل عبور کنند تا به سلامت به چادرهای خود باز گردند.

فهرست مطالب کتاب

«درباره این مجموعه»
«آرزوی نویسندگی»
مرد مرموز
شکاف
به سوی تاریکی
بچه‌های مدرسه زاغه
قلبم ندا می‌دهد در کنار تو خواهم بود
چون مادر
عبور از زندگی
هفتمین پله
آن جا در زیر پل
خاطره‌ها
اپرای گدایان
بقچه‌ای روی پل
روز و روزگاری، پل
شیری در رودخانه
کلاه
به درازای عمر
طلسم شده
درباره کاظم سلطانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از روی پل باز می‌گردم: 20 داستان از 20 نویسنده
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ویکتور هوگو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۰
زبانفارسی
شابک978-622-749704-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از روی پل باز می‌گردم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب از روی پل باز می‌گردم

برای دریافت کتاب از روی پل باز می‌گردم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.