معرفی و دانلود کتاب گل گلی و زنبی کوچول

عکس جلد کتاب گل گلی و زنبی کوچول
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گل گلی و زنبی کوچول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گل گلی و زنبی کوچول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گل گلی و زنبی کوچول

کتاب گل گلی و زنبی کوچول فیلمنامه‌‌ای جذاب به قلم پژمان اله مرادی است که در قالب داستانی دلنشین به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهد چطور از محیط زیست و منابع آبی کره‌ی زمین محافظت نمایند.

درباره‌ی کتاب گل گلی و زنبی کوچول:

این فیلمنامه‌ی انیمیشن آموزنده درباره‌ی دختری به نام گلی گلی است که روزی دو زنبور به خانه‌اش می‌آیند و شروع به صحبت می‌کنند؛ آن‌ها درباره‌ی محیط زیست حرف می‌زنند و گل گلی چیزهای زیادی درباره‌ی محافظت از طبیعت یاد می‌گیرد.

کتاب گل گلی و زنبی کوچول برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان و نوجوانان مناسب است. آن‌ها با خواندن این فیلمنامه یاد می‌گیرند که چقدر مراقبت از محیط زیست اهمیت دارد و چگونه باید از نابودی منابع طبیعی جلوگیری کنند.

با پژمان اله مرادی بیشتر آشنا شویم:

او دانش آموخته کارگردانی سینما و مدیریت فرهنگی است که از سال 1371 فعالیت خود را در رشته عکاسی و در سینمای جوان آغاز نمود. پژمان اله مرادی در سال 1374 اولین فیلم کوتاه خود را تولید و از آن زمان تاکنون بیش از 60 فیلم مستند تاریخی، صنعتی و آموزشی را به سفارش صنایع مختلف کشور، نویسندگی و کارگردانی کرده و جوایز متعددی نیز در این زمینه کسب نموده است.

نویسندگی و عکاسی دغدغه اصلی آریا به شمار می‌آید. از او تاکنون 5 جلد کتاب و یک فیلمنامه اجتماعی به چاپ رسیده است. کتاب حاضر در کنار دو جلد نمایشنامه کودک به نام روبی دردسرساز و خاکی جون بلا که آخرین مراحل چاپ را طی می‌نمایند گوشه‌ای از فعالیت‌های او در زمینه آثار کودک و نوجوان محسوب می‌شوند.

در بخشی از کتاب گل گلی و زنبی کوچول می‌خوانیم:

وای بچه‌ها باورتون می‌شه؟ فرمانده زنبور طلا با زنبی کوچول اومده بودن توی اتاق من، اونا دقیقا روبه‌روی من نشسته بودند و با من حرف می‌زدن، من که خیلی از دیدن اونا توی اتاقم ذوق زده شده بودم، گفتم:
گل گلی: خیلی خیلی خوش اومدین، من واقعا از دیدنتون خوشحالم
زنبور طلا بادی به غب غب انداخت و به شکم تپلش تکانی داد و گفت:
زنبور طلا: خب، گلی خانوم به من بگو ببینم چرا این همه گل جور وا جور توی اتاقت قایم کردی و به کسی هم خبر مبر نمی‌دی؟؟
من که هم تعجب کرده بودم و هم حسابی خنده‌ام گرفته بود جلو‌ی خودمو گرفتم و گفتم:
گل گلی: جناب زنبور طلا آخه اون گلی که شما الان روش نشستین گل نیست... تازه من اصلا نمی‌دونستم شما رو کجا پیدا کنم که بتونم باهاتون حرف بزنم
زنبور طلا: یعنی چی که گل نیست، این که عین گله؟؟؟ تو می‌خوای به من بگی؟ من خودم گل رو از چند فرسخی می‌شناسم، البته اینم بگم ما همین تپه روبه‌رو توی یه کندوی بزرگ زندگی می‌کنیم و کلا تو کار گل هستیم.
زنبی کوچول در حالیکه کلاهش تا نصفه روی چشم‌های کوچیکش رو گرفته بود و تا حالا ساکت بود کمی جلوتر اومد و صداش رو صاف کرد و با دستپاچه گی و کمی لکنت زبون گفت:
زنبی کوچول: جناب فلمانده با علض معذرت شاید این گل‌ها هم مثل گل‌هایی که اوندفعه رفته بودیم استادیوم با بقیه فرق دارن، گل گلی خانم شما اینستا گلام فلمانده رو دیدین چقدر خوبه؟
زنبور طلا: ا... ا... زنبی!! مگه قرار نبود اسرار نظامی رو فاش نکنی؟ مگه قرار نبود هیچوقت نگی ما رفتیم مسابقه فوتبال دیدیم! هان؟ چرا از دستورات سرپیچی می‌کنی؟ چرا آدرس پیج منو همینطوری هاپولی می‌کنی همه جا!!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گل گلی و زنبی کوچول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آذرفر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۹
زبانفارسی
شابک978-622-7411-92-8
موضوع کتابفیلمنامه
قیمت نسخه الکترونیک
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گل گلی و زنبی کوچول

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب گل گلی و زنبی کوچول

برای دریافت کتاب گل گلی و زنبی کوچول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.