معرفی و دانلود PDF کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی

عکس جلد کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی

کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی، نوشتۀ لیلا زارع، با این قابلیت طراحی و ارائه شده است که هم به عنوان کتابی آموزشی برای طیف وسیعی از زبان آموزان، از مبتدی تا حرفه‌ای و هم به عنوانی کتابی برای افزایش اطلاعات عمومی در زبان انگلیسی مورد استفاده قرار گیرد.

گاهی بیان یا نوشتن تنها یک کلمه، مفهومی عمیق و جامع را به شنونده یا خواننده می‌رساند و چه بسا از یک جمله بهتر و مفیدتر باشد. بنابراین کلمات به صورت انفرادی، از جملات یا حتی یک متن کوتاه چیزی کم نخواهند داشت، به ویژه در شیوه‌های نوین یادگیری زبان‌های خارجی که مفهوم کلمات و عبارات نقشی ویژه یافته‌اند و در راستای هدف یادگیری یک زبان خارجی که همانا یادگیری چگونگی تفکر در زبان مورد نظر و در پی آن یادگیری صحبت کردن در آن زبان می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در این بین، یادگیری کلمات ملموس و کاربردی که به صورت عمومی توسط تمام اقشار جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرند، به بیان دیگر کلمات مورد استفاده در مکالمات روزمره، از نخستین گام‌هایی است که برای رسیدن به این هدف باید برداشته شود.

کلمات گرد آمده در کتاب 1001 واژه کاربردی در‌زبان انگلیسی، که تعداد آنها به بیش از 1200 کلمه می‌رسد با توجه به مفهوم، موضوع، و یا شکل ظاهری طبق هبندی شده‌اند. بنابراین هم به صورت انفرادی و هم در کنار یکدیگر در طبقه‌ی خود، مفهومی کامل را انتقال می‌دهند.

برای درک بیشتر مفاهیم و تداعی آنها در ذهن به صورت واقعی، بسته به نوع کلمات و عبارات از روش‌های مختلفی استفاده شده است: برخی از کلمات در جمله‌ای ملموس به کار برده شده‌اند؛ مفهوم برخی دیگر با مثال مورد تاکید قرار گرفته است و نهایتا تعدادی از آنها در یک متن کوتاه در کنار یکدیگر گرد آورده شده‌اند تا نه تنها مفهوم خود را در شرایط واقعی نشان دهند بلکه مکمل یکدیگر نیز باشند. شایان ذکر است که کل اطلاعات گردآمده با این سه روش، جالب، ملموس و بخشی از زندگی روزمره به حساب می‌آید.

نکته‌ی مهمی که در این کتاب رعایت شده است و بخشی از وجه تمایز آن با دیگر کتاب‌های آموزش لغات انگلیسی، و در حقیقت یکی از نقاط قوت آن به شمار می‌آید این است که درجه‌ی دشواری جملات و متن‌هایی که کلمات در آنها ارائه شده از درجه‌ی دشواری خود کلمات پایین‌تر و یا با آن برابر است. بدین ترتیب خوانندگان قادر خواهند بود تا تعداد کلمات بیشتری را با سرعتی بالاتر به راحتی به خاطر سپرده، در ذهن نهادینه کرده و به آسانی به یاد‌آورند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: کلماتی که در ارتباط با تعطیلات و جشن ها به کارمی بریم 
فصل دوم: کلماتی که در ارتباط با خانه به کارمی‌بریم
فصل سوم: کلماتی که در هنگام صحبت کردن با دیگران به کار می بریم
فصل چهارم: کلماتی که هنگام صحبت کردن در مورد دیگران و بیان احساساتمان
فصل پنجم: کلماتی که در ارتباط با رانندگی به کار می بریم
فصل ششم: کلماتی که در ارتباط با بهداشت و سلامتی به کار می بریم
فصل هفتم: کلماتی که در ارتباط با غذا به کار می بریم
فصل هشتم: کلماتی که در موارد متفرقه به کار می بریم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سفیر قلم
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-600-7435-53-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی

Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۷/۱۸
کتاب 1001 کتاب کاربردی با تلفظ و ترجمه فارسی است.
سید محمد آزاد
۱۴۰۰/۱۰/۱
با سلام
کتابی بسیار مفید برای مبتدی تا پیشرفته
مجتبی کیانی
۱۴۰۱/۱۱/۶
خیلی خوب و کاربردی
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی

برای دریافت کتاب 1001 واژه کاربردی در‌ زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.