معرفی و دانلود PDF کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن)

عکس جلد کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن)
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن)

کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن) به قلم کاری براتفایت و کریستن گد و گلین جونز، به آموزش جامع و مکالمات عامیانه زبان نروژی از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته به همراه آموزش حروف الفبا می‌پردازد.

این کتاب شامل 20 درس است که در هر کدام 100 کلمه جدید، متون، گفتگوها و توضیحات گرامری آورده شده است و در ادامه تمرین‌هایی است تا بتوانید آموخته‌های خود را بیازمایید.

در انتهای کتاب یک راهنما برای تلفظ کلمات نروژی، بررسی کوتاهی در مورد نکات دستوری، کلید تمارین و همچنین واژه‌نامه نروژی-انگلیسی آورده شده است.

حقایقی در مورد زبان نروژی (Norwegian):

زبان نروژی پس از انگلیسی آسان‌ترین زبان برای یادگیری است زیرا این دو زبان واژگان مشابه بسیاری با هم دارند مانند vinter و sommer. نکته‌ی دیگری که یادگیری این زبان را آسان می‌کند گرامر آسان و سر راست آن می‌باشد. در این زبان افعال صرف نمی‌شوند و ترتیب قرارگیری کلمات در جملات بسیار مشابه انگلیسی است.

در نهایت به هنگام تلفظ کلمات نروژی آزادی عمل بیشتری خواهید داشت به این دلیل که نروژی طیف وسیعی از لهجه‌ها را دربرمی‌گیرد. لذا بیشتر از یک تلفظ درست برای کلمات وجود دارد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن)
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات کتاب دانیال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹۵
زبانانگلیسی
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان‌ها
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن)

کاربر al
۱۳۹۹/۷/۱۵
برای شروع عالیه فقط قبلش انگلیسی رو خوب بلد باشید که نیازی به ترجمه انگلیسیش نداشته باشید چون انگلیسی به نروژی هست. ولی خیلی کتاب خوبیه
سام میلانی
۱۳۹۸/۳/۱۵
برای کسی که می‌خواد نروژی را در یک کتاب جامع و کاربردی یاد بگیره خوب بود
Hana Jari
۱۳۹۹/۹/۷
کتاب خوبیه فقط تلفظ لغات با ویس امکان پذیره؟
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن)

برای دریافت کتاب Colloquial Norwegian (نروژی صحبت کردن) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.