معرفی و دانلود PDF کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش)

عکس جلد کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش)
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش)

کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش) نوشته‌ی عباس کمالی نژاد، از ضرب‌المثل‌های فارسی است که به انگلیسی ترجمه شده. این کتاب به آموزش اصطلاح‌ها و تعبیرها در زبان انگلیسی به زبان آموزان خارجی می‌پردازد.

اصطلاحات یا Idioms گروهی از کلماتی هستند که در کنار یکدیگر معنای خاصی دارند اما هر کدام از کلمات آن به صورت جداگانه معنای متفاوتی دارند. Idioms اصطلاحی است که برای بیان عبارت‌های مبهم که درک و مفهومشان سخت می‌باشد، استفاده می‌شود. همچنین اصطلاحات با گسترش اطلاعات فرهنگی و تاریخی منجر به درک و فهم بیشتر مردم از یک زبان خواهند شد.

کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش) متشکل از اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی به همراه معنی و مثال‌های قابل درک است که آموزش و یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آسان می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

Introduction
?How the book is organized
Tips for Teachers
Idioms 1 to 250
References

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتاب دانیال
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات255
زبانفارسی
شابک978-600-8136-11-8
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش)

برای دریافت کتاب Two languages and one dialect (دو زبان و یک گویش) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.