معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

عکس جلد کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1
قیمت:
رایگان - 0€
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 تالیف و گردآوری محمودرضا ولی خانی، حاوی تلفظ صحیح کلمات این کتاب است.

نسخه الکترونیک این کتاب با عنوان "واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1" در کتابراه منتشر شده است. (فایل صوتی این کتاب در تاریخ 1400/02/19 جایگزین شده است.)

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 در کنار کتاب‌های آموزشی MENSCHEN و برای درک بهتر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه نامه تمامی لغات جدید (کتاب اصلی و کارِ) کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقاطع A1. 1 و A1. 2 (مجموعاً A1) به صورت تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی ارائه شده است. این واژه‌نامه حدوداً شامل 2400 لغت است. در کنار اسامی جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده است.

علت نگارش تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌ نامه تألیف گردیده است.

همچنین این واژه‌ نامه از این جهت حائز اهمیت است که زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با این واژه نامه با صرفه جویی در زمان و انرژی سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند، طوری‌که زبان‌آموز با کمک این واژه نامه قادر می‌شود به راحتی حتی به تنهایی با کتاب‌های آموزشی MENSCHEN آلمانی بیاموزد و به معنی جملات و متون کتاب اصلی پی ببرد.

قسمت‌های واژه نامه:

این واژه نامه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: قسمت واژگان کتاب Kursbuch و قسمت واژگان کتاب Arbeitsbuch (کتاب کار). لغات بخش‌های مختلف کتاب آموزشی MENSCHEN Kursbuch (کتاب دانش‌آموز) در این واژه نامه فهرست شده است. مانند Bildlexikon، Lesemagazin و همچنین تمرین‌ها. لغات بخش Arbeitsbuch (کتاب کار) نیز در انتهای واژه نامه منطبق با صفحه به صفحه‌ی کتاب MENSCHEN Arbeitsbuch فهرست شده است.

واژه نامه MENSCHEN A1 در کنار دوره‌های آموزشی:

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 توانسته است در کنار دوره‌های آموزشی مقطع A1 زبان‌آموزان را به خوبی همراهی کند و به کتابی محبوب و قابل اعتماد تبدیل شده است. زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد. زبان آموز می‌تواند در کلاس درس با در دست داشتن واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN سریع‌تر و با صرف انرژی کمتری به معانی لغات مهم و تکالیف کتاب پی ببرد و بنابراین قادر می‌شود با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً با دیگر زبان آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه نامه باعث می‌شود زبان آموز کمتر مجبور شود فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه‌ نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک-کننده باشد. بهترین شیوه‌ی استفاده از این واژه نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس می‌باشد. واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 کتابی کارآمد برای دوره‌ی لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان می‌باشد که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه نامه MENSCHEN A1 برای خودآموزی:

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN A1» و «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد MENSCHEN A1» به همراه (یا حتی بدون) کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقطع A1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

واژه نامه MENSCHEN A1 و آزمون گوته:

این واژه نامه در کنار سه کتاب «دستور زبان MENSCHEN A1» و کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد MENSCHEN A1» و «10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1» به تنهایی یک چهارچوب قوی برای قبولی در آزمون گوته مقطع A1 تشکیل می‌دهد. هر چند واژگان این واژه نامه (حدود 2400 واژه) بسیار فراتر از لغات معرفی شده برای گوته در کتاب «650 لغت آزمون گوته مقطع A1» هستند، ولی واژه نامه MENSCHEN A1 می‌تواند پایه‌ی محکمی برای ادامه یادگیری زبان آلمانی در مقاطع بالاتر ایجاد کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

48 دقیقه
درس اول
28 دقیقه
درس دوم
30 دقیقه
درس سوم
11 دقیقه
درس چهارم
20 دقیقه
درس پنجم
21 دقیقه
درس ششم
12 دقیقه
درس هفتم
24 دقیقه
درس هشتم
34 دقیقه
درس نهم
11 دقیقه
درس دهم
12 دقیقه
درس یازدهم
33 دقیقه
درس دوازدهم
10 دقیقه
درس سیزدهم
13 دقیقه
درس چهاردهم
22 دقیقه
درس پانزدهم
10 دقیقه
درس شانزدهم
23 دقیقه
درس هفدهم
36 دقیقه
درس هجدهم
13 دقیقه
درس نوزدهم
7 دقیقه
درس بیستم
30 دقیقه
درس بیست و یکم
9 دقیقه
درس بیست و دوم
25 دقیقه
درس بیست و سوم
35 دقیقه
درس بیست و چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1
نویسنده
گویندهمحمودرضا ولی خانی
ناشر صوتیانتشارات راین
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانآلمانی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب‌های آموزش زبان آلمانی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

📚الناز محمدی📚
۱۴۰۱/۵/۲۸
🍁 به عنوان مدرس زبان آلمانی، کتاب رو کاربردی دیدم. فقط حتما دوستان این کتاب صوتی رو کنار اصل کتاب تهیه و‌گوش کنن. ‌و یک موردی که اینجا همین اول کاری توی یادگیری کلمات A1 میخوام بهتون بگم، آرتیکل‌ها (مونث، مذکر، و خنثی، die, der, das) هستن دوستان. اگر می‌خوایید خوب‌و‌ اصولی یاد بگیرید، به هیچ وجه … ازشون غافل نشین. من میگم، برای ما این آنتیکل‌ها مصداق بارز همون آش کشک خاله ست! که بخوری پاته، نخوری پاته! یعنی هیچ راهی نداره که اونها رو حذف کنید. و اگر آرتیکل یک اسم رو غلط بدونین، اپن غلط توی کلیه گرامر‌های شما توی حالت، اکوزاتیو، داتیو، و جنتیو، دومینو وار سرایت میکنه! به عنوان مثال؛ die Tasche یعنی کیف، با آرتیکل مونث هستش. جمع‌اش هم میشه die Taschen, باز مونث‌ هستش. حالا ما این آرتیکل رو مونث تشخیص درست میدیم، و از روی این مونث بودنش میگیم توی حالت نومیناتیو هست: die Tasche. توی حالت اکوزاتیو هست باز die Tasche, توی حالت داتیو هست der Tasche, و‌توی‌حالت جنتیو هست باز der Tasche! حالا اینجا اسم ما بی جان هست و نمی‌تونه فاعل باشه، در حالت فاعل و مفعول هم باز آرتیکل تغییر میکنه!!!
موفق باشید و ممنون از کتابراه عزیز برای این کتاب صوتی رایگان… ☘️
دیدنی ها کلیپ
۱۴۰۰/۶/۱۷
دوستان اول کتاب رو تهیه کنید که لغات هر درس به تفکیک شماره تمرین‌های تو کتاب درس آمده به همراه معنی و مثال. ثانیا اول هر درس رو بخوانید و همزمان معنی لغات جدید رو یادداشت کنید. ثالثا اول معانی را حفظ کنید سپس تلفظ و املا و در آخر آرتیکل‌ها، البته جمع اسامی رو هم حتما یاد بگیرید که ایشون در کتابشون آورده‌اند.
شبنم اسکندری
۱۴۰۲/۲/۶
کتاب خوبیه ولی چندتا ایراد داره، گزینه‌ی تکرار نداره باید برگردی دوباره اون درس رو پلی کنی، آرتیکل‌ها و معنی لغات رو هم نمیخونه، باید همزمان کتاب دستت باشه که معنی هارو بخونی، خیلی جاها امکان اینکه کتاب همراه باشه نیست مثلا موقع پیاده روی یا رانندگی، اگر این نواقص رو نداشت بدون شک بهترین بود.
Roya Mohseni
۱۳۹۸/۶/۱
با توجه به اینکه تفکیک شده کلمات مربوط به کدوم بخشه خیلی مفیده، فقط کاش جمله‌ها رو هم تلفظ میکرد، چون تلفظ خیلی از کلمه‌ها رو توی جمله‌ها نمی‌دونیم وهنوز سحطمون پایینه
سحر پورشمی
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
واژگان کتاب رو واژه به واژه معنی کرده و با تلفظ خوب ارایه داده است برای کسانی که آلمانی می‌خوانند شدیداً توصیه می‌کنم. پر کاربرد و مفید است.
آرزو هدایتی
۱۳۹۹/۱/۲۳
تشکر، از این لحاظ که کلمات با توجه به هر بخش از کتاب طبقه بندی شده بهمون کمک میکنه که راحت پیدا کنیم و استفاده کنیم از تلفظ ها
Mary M
۱۳۹۸/۵/۱۰
عالیه کاش معنی‌ها رو میگفت...
آنوشا احمدی
۱۴۰۰/۸/۱۵
برای تمرین تلفظ واقعا مفید و کاراست. خوبیش اینکه که همیشه در دسترس هست و تو کوچکترین اوقات فراغتی میشه تلفظ‌ها را مروز کرد
مریم حسین زاده
۱۳۹۸/۹/۱
تلفظ سیریع گفته میشه و کلمات پشت هم بیان میشه و فاصله ایی بینشون نیست تا بشه تکرارشون کرد از طر فی معنی فارسی کلمات گفته نشده
Pani Mm
۱۳۹۸/۸/۸
برای کسی که زبان آلمانیش متوسطه و میخاد ریویو کنه خوبه اما برای لول ابتدایی سخته چون ترجمه همزمان فارسی یا انگلیسی نداره
مسعود حاتمی صدر
۱۴۰۲/۸/۲
کتاب صوتی امروزه ضمیمه تمامی کتابهای آموزشی میشه. واقعا ممنون از همچین اطلاعاتی که برای یادگیری به اشتراک میزارید
Sareh Shamsa
۱۴۰۲/۴/۲۴
من کتاب رو همون اوایل گرفته بودم و در یک کلام عالیه و این قسمت صوتی تکمیل کننده کتاب لغات اصلیه و عالیه
مریم اسماعیلی
۱۴۰۰/۱۰/۴
من چون خودآموز آلمانی میخونم و استادی ندارم تا تلفظ هامواصلاح کنه چقدر راحت یادگرفتم باهاش 😍😍ممنون ازکتابراه
X100 X100
۱۳۹۹/۱/۳۰
باید با کتاب جلو دستتون باشه معنی فارسیش رو نمیگه برا شروع خیلی خوبه
omid sh
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
بسیار خوب، اگه همراه با معنی کلمات و سرعت پایین تر میبود عالی میشد🙏
مشاهده همه نظرات 103

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

برای دریافت کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.