دانلود کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1

کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1 اثر محمودرضا ولی خانی حاوی نمونه آزمون‌های مقطع گوته همراه با پاسخنامه و واژه‌نامه آلمانی فارسی است.

همچنین این کتاب دارای فایل‌های صوتی شامل واژه‌نامه آلمانی فارسی است که به صورت یک کتاب رایگان جداگانه در کتابراه منتشر شده است. کافی است، نام 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1 را در سایت کتابراه جست‌وجو کنید.

هر آزمون به ترتیب شامل قسمت‌های شنیدن (Hören)، خواندن (Lesen)، نگارش (Schreiben) و صحبت کردن (Sprechen) است. پاسخنامۀ قسمت شنیدن و خواندن در آخر کتاب قرار داده شده است. فایل‌های صوتی کتاب نیز حاوی فایل‌های صوتی قسمت شنیدن است و متن فایل‌های صوتی در قسمت انتهایی کتاب موجود است.

واژه‌نامۀ آلمانی فارسی در آخر کتاب حاوی فهرست لغات دشوار هر 10 آزمون است.

قالب آزمون‌ها، سطح سوالات و موضوعات سؤالات در این کتاب شبیه آزمون گوته است. تنها محتوای سؤالات متفاوت است.
مدرک قبولی در آزمون گوته در مقطع B1 در برخی دانشگاه‌ها در آلمان برای اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین در برخی مشاغل برای کاریابی در آلمان مورد نیاز است.

برای قبولی در این آزمون دانش زبان آلمانی در سطح B1 الزامی است.

در کنار کتاب «10 نمونه آزمون گوته A1» کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A1» و «واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN مقاطع A2 و B1» نیز استفاده می‌شود.

 ۲۲۱ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان آلمانی، PDF، 
شابک: 978-600-96883-4-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۶۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1

برای دانلود کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1
آرش برومند
۱۳۹۸/۶/۲۴
بسیار عالی است
کتاب‌های استاد ولی خانی خیلی یادگیری آلمانی رو ساده کرده
محمد عزیزی
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
تو کتاب ده نمونه آزمون A1پاسخنامه کاملا تکمیل هست و یکی از نکاتی که خیلی کمک میکنه مثال‌های sprechen و schreiben هست که کاملا با ده مدل مختلف از نامه نگاری و اشتراکات خیلی زیاد قسمت مکالمه آشنا میشید بیشتر...
محبوبه حاجی صادقیان
۱۳۹۸/۷/۲۹
بسیار کاربردی برای امتحان گوته
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)